Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le az exemet...

Hogyan állítsam le az exemet és a volt barátjőjét?

Figyelt kérdés

L/14 vagyok. Egy hónapig jártam egyfiúval, akinek a volt barátnője, és annak barátnői mindent megtettek azért,hogy mi ketten szétmenjünk. Végülis megtudtam hogy a fiú megcsalt tehát értelemszerűen kidobtam. Azonban ő a volt barátnőjének azt mondta hogy ő dobott engem, azóta a lány egyfolytában hívogat mégjobban,hogy nevessenek rajtam, és el is szeretnének verni,amiért én zzal a fiúval jártam.

Szeretnék ennek az egész dolognak véget venni,úgyteszek mintha nem is érdekelnének (mert valójában tényleg nem érdekelnek), de valamiért mégis szeretném, hogy békén hagyjanak. hogy csináljam meg,hogy végre ez sikerüljön?


2009. júl. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még kiskorú vagy, szólj a szüleidnek. Nem szabad hagyni, hogy bárki is terrorizáljon és azt sem, hogy tényleg beváltsák a fenyegetésüket is megverjenek.
2009. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiuval is beszélhetnél. Ha nem hajlandó elismerni hogy lapátra került akkor te is vedd elő a dedómódszereket. Ha tudsz szerezni olyan telefont amiben van diktafon, elég leülnöd vele 2 percet beszélgetni és kicsikarni hogy ő kimondja hogy te szakítottál vele, amit szépen felveszel és lejátszod a volt bnőjének. Az ilyen hülyékkel nem lehet értelmesen beszélni, kénytelen vagy leereszkedni az ő szintjükre.
2009. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én meg nem ereszkednék le senkinek a szintjére. Inkább akkor fölfelé kapaszkodnék, mert ott mégiscsak jobb. Ezek gyerekes dolgok, amikről írsz, nem kellene foglalkoznod velük. Persze , magad is gyerek vagy még, és még sok hasonló fog történni veled. Legjobb megtanulni, hogyan kell a vállunkat megrándítani és a fejünket fölfelé tartani. A szívünket pedig az igazi szerelemhez tartalékolni.
2009. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy tinik. Bármit is teszel, ugyanúgy szekálnak majd, nincs kiút, főleg, ha ilyen szánalmasak. :/
2009. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!