Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokba ilyen ember?

Van a családotokba ilyen ember?

Figyelt kérdés
Szóval az én családomba általában mindenki őszinte akkor is amikor esetleg okosabb lenne hallgatni, a párom édesanyja viszont olyan emberke, aki nem azt mondja amit gondol...először felsem merült bennem,hogy ez tényleg így van csak az évek során bármi családi vagy egyéb dologgal kapcsolatban mindig vissza került más rokontól, hogy mennyire nem ért velünk egyet.Most már annyira ismerem,hogy látom rajta amikor bólogat valamire, és nem is így gondolja.A párom próbálta már rávezetni,hogy ennek semmi értelme,mert úgyis vissza halljuk amiket mond a hátunk mögött úgy hogy inkáb legyen őszinte,de valahogy mégsem megy neki.Elég nehézkes ilyen emberrel beszélgetni....szerintetek?
2009. júl. 3. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos sokan nem vállalják fel szemtől szemben a véleményüket, mert esetleg nem értenek valakivel egyet, ezért a háta mögött terjesztik, hogy de azért visszakerüljön, de igy nem nekik kellett elmondaniuk. Sok ilyen trükk van. Nekem anyu például rendszeresen bólogat dolgokra, csak abból tudom, ahogy csinálja, hogy nem is azt gondolja valójában, harapófogóval kell belőle kihúzni. Mert akkor ő jó embernek hiszi magát, hogy egyetértett, és az én bajom kvázi, hogy miért szedtem ki belőle az igazi véleményét, nehéz eset. Szerintem nagyon idegesitő igy beszélgetni, igen, megértelek, sajnos szerintem megváltozni nem fognak...
2009. júl. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon rossz, hogy nem vállalja fel a véleményét, a hátatok mögött meg másnak mondja. Azt sem mondhatod rá, hogy félénk, nem meri kifejezni a véleményét, mert másnak kibeszél titeket. Változni már nem fog, ha engem kérdezel. Így kell elfogadni. Én a helyedben nem adnék nagyon a véleményére. Ha te éled az életedet a férjeddel, úgyis milyen nagy dologba szólna bele? Ne kérjétek ki a véleményét, az meg nem számít, hogy mit beszél a hátatok mögött.
2009. júl. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerűen egyszerűbb sokszor látszólag egyetérteni, mint órákig vitázgatni feleslegesen, ennyi az egész.
2009. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
07:03: igen, de akkor maradjon is csendben és ne beszélje ki őket.
2009. júl. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, utána akkor viszont arra se szánjon időt, hogy mindenki másnak elmondja a problémát, csak annak nem, akire tartozik.
2009. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért az mégis durva ,hogy nekem azt mondja nem akarja,hogy a sógornőm unokát szüljön neki,közbe azt a szerencsétlent meg kisérgeti a meddőségi vizsgálatokra...az ilyentől ne is haragudjatok de felfordul a gyomrom...
2009. júl. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!