Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányomnak a Kimberly...

Ha a lányomnak a Kimberly nevet szeretném adni lehet y a végén vagy muszály az i?

Figyelt kérdés
A Kimberli szerepel az anyakönyveztethető nevek között de y-nal is lehet?Egyik barátnőmet Charlottenak hívják és neki sem kell Sárlottnak írni,pedig magyar,szóval ez így működne?
2012. jún. 2. 22:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
Akkor is megfogja változtatni a nevét :D én mindennap sírva aludnék el h úristen milyen nevem van
2012. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod h szerető családban fog felnőni? Az apja külföldi ezért majd az anyjához fog fordulni ha gond lesz a nyelvtannal. És akkor majd a muszájból muszály lesz és csodálkozol ha 2-es dogát ír nyelvtanból.xd
2012. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

az önértékelési gondos válaszoló vagyok.

na már most. van egy barátnőm, akinek annyi a története, hogy vajdasági magyar, a szülei beszélnek szerbül, ő nem és kollégista itt magyarországon. lévén hogy legjobb barátnőm, eléggé ismerem, látom a firkáit a jegyzeteiben meg sokat voltam már nála, így tudom, hogy neki is komoly problémái vannak a hovatartozással. mikor egy fesztiválon a holland srácok megkérdezték, hogy hova valósi, hirtelen nem tudott válaszolni. tehát már egy ilyen viszonylag egyszerű helyzetben is mélyen érintheti az embert a dolog, pláne a ti esetetkben, amikor magyarországi gyereknek vietnámi az apja, máshogy néz ki, mint a többi gyerek, esetleg beszél egy másik nyelven, és közben angol neve van. gondolj már bele, mit érezhet. akárhová megy, 5 kérdésre kell válaszolnia, hogy tisztázva legyen, hogy ki ő. de a te gyereked, a te lelkiismereteden múlik, hogy méginkább idegenné akarod-e tenni az országban, ahol fel fog nőni.

2012. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolkodok.Egyébként a kérdésem az volt hogy az y lehetséges-e nem pedig hogy a névről mit gondoltok.Aki rasszista így is úgy is meg fogja találni de fel fogom rá készíteni.Nehogy már azért ne lehessen a férjemmel közös gyermekünk mert nem magyar.Csodálatos gondolkozás.Köszönöm azoknak akik hasznos válaszokat adtak,és két hónap múlva lesz egy gyönyörű félig vietnámi félig magyar lányom és y-nal vagy i-vel,de Kimberly lesz a neve.
2012. jún. 3. 20:58
 15/17 anonim ***** válasza:

A vietnami nevek neked nem tetszenek? Vagy valami magyar nev ami passzol az apuka vezeteknevehez? Akkor nem is kene sokat magyarazkodnia majd.

A Kimberly szerintem igy is ugy is kultur idegen. Esetleg masodik nevnek kene hagyni ha mar annyira tetszik. A gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni egymassal.

Volt anno egy osztalytarsam akit Mercedesnek hivtak. Hat borzaszto szegenykenek az iskolas korszaka. A kolleganömet meg Jana-nak hivjak, ö ukran, a vezetekneve is az. Neki is kell eleg sokszor magyarazkodnia, mert mindenki azt hiszi h becenev az asvanyviz utan.

Szerintem gondoljatok at. A többiek is jot akarnak nektek, csak hat nem mindenki tudja finoman kifejezni magat. Talan en is durva voltam.

2012. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ne hallgass arra,amit a rosszindulatú emberek mondanak. Egy különleges név kiemelkedőbbé teszi majd Kimberlit a többi gyerektől. Biztos csak azért kötnek ebbe bele, mert nekik hagyományos és unalmas nevük van :P
2014. ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Ti rasszista szűk gondolkodású emberek 100%-osan tévedtek. Engem is Kimberlinek hívnak és semmi baj az önértékelésemmel ha érdekel. A nevemmel teljesen megvagyok elégedve és ezen az oldalon kívül eddig soha nem kaptam a nevemre semmiféle rosszalló dolgot. Ha valaki megkérdezi a nevemet csak arról érdeklődnek, hogy miért ezt kaptam ilyenkor válaszolni szoktam nekik, de ennyi. Ha bármiért is kaptam negatív véleménykinyilvánítást azt soha ismétlem SOHA nem a nevemre kaptam, de ha bárki is ez alapján ítélne meg egyszerűen csak degeneráltnak gondolnám és ennyi. Nah, de a kérdésre válaszolva csak akkor lehet ha végigcsináltok egy tortúrát amihez a szüleimnek semmi kedvük nem volt ezért Kimberlinek lettem anyakönyveztetve. Nem tudom most, hogy van, de 13 éve így volt.
2015. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!