Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom szerelmes belém!...

A sógorom szerelmes belém! Hogy kerüljem el?

Figyelt kérdés
Bár nem lakunk egy fedél alatt és nem gyakran találkozunk, mikor mégis találkozunk, egyértelmű jeleket ad arról, hogy mennyire tetszem neki. Hogy kerüljem őt el, ha muszáj vagyok meghívni, mert még a párom szüleivel együtt él és így ő is ott van, mikor megyünk vagy ők jönnek. Mit tennétek a helyemben? Megsérteni nem akarom, vitatkozni sem. Tudom, hogy jó szándékú, szeretne találni magának valakit, de én nem őt szeretem, hanem a férjemet. Mindig azt mondogatja, hogy olyan nőt akar éppen, mint én vagyok. Ezt ha együtt vagyunk, napközben akár mások előtt is elmondja vagy tízszer. Nagyon kellemetlenül érzem magam.
2009. jún. 29. 21:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
23 éves, én is.
2009. júl. 1. 11:18
 22/27 anonim ***** válasza:
Én feltűnően imádnám előtte a férjemet.
2009. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ezt teszem, és akkor csak hümmög nagy hangosan :)
2009. júl. 1. 21:14
 24/27 anonim ***** válasza:
Csak nem sértődötten, hogy róla megfeledkeztél?:D
2009. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Dede :)) Hát nem röhej? Ha valaki dícséri a gyerekeinket előtte, akkor is hümmög és van, mikor kérdezi, hogy a gyerekek nem hasonlítanak-e rá. Ezt úgy napjában 5-ször, mikor ott vagyunk náluk. :) Szerintetek ez természetes? Én egy sógortól más hozzáállást várnék. Beleképzeltem magam abba a helyzetbe, mikor majd ő is házas lesz és gyerekei lesznek és megyünk látogatóba hozzájuk. Aztán majd kérdezem a feleségét, hogy a gyerekek nem hasonlítanak-e rám. :)
2009. júl. 1. 22:57
 26/27 anonim ***** válasza:
Inkább a férjedre, nem?:P
2009. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ja, az érdekes lenne. :)
2009. júl. 2. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!