Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógorom szerelmes belém!...

A sógorom szerelmes belém! Hogy kerüljem el?

Figyelt kérdés
Bár nem lakunk egy fedél alatt és nem gyakran találkozunk, mikor mégis találkozunk, egyértelmű jeleket ad arról, hogy mennyire tetszem neki. Hogy kerüljem őt el, ha muszáj vagyok meghívni, mert még a párom szüleivel együtt él és így ő is ott van, mikor megyünk vagy ők jönnek. Mit tennétek a helyemben? Megsérteni nem akarom, vitatkozni sem. Tudom, hogy jó szándékú, szeretne találni magának valakit, de én nem őt szeretem, hanem a férjemet. Mindig azt mondogatja, hogy olyan nőt akar éppen, mint én vagyok. Ezt ha együtt vagyunk, napközben akár mások előtt is elmondja vagy tízszer. Nagyon kellemetlenül érzem magam.
2009. jún. 29. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte, tisztázd a dolgot minél előbb.
2009. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál, az pont jó szöveg! Mondd el neki ugyanezt határozottan, hogy érezze belőle, komolyan gondolod.
2009. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudja, hogy érzel, valószínűleg ő fog kerülni egy ideig.
2009. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Már más is észrevette, hogy valami van, mert apósom is rászólt egyszer. Úgy értitek, hogy mondjam azt neki, hogy én tudom, hogy ő jó szándékú, de én (természetesen) a férjemet szeretem? Mert erre már sokszor utaltam, de nem érti. Végülis ez nem is olyan dolog, amit megérteni kellene, hisz tudja, hogy házas vagyok. Ez egy érzés, de nem értem, hogy miért nem fogja vissza magát. Ha lehetne teljesen megszakítanám vele a kapcsolatot. Szerintetek ezt hogy tudnám kivitelezni?
2009. jún. 29. 21:42
 5/27 A kérdező kommentje:
De hát tudja, hogy hogy érzek. Tudja, hogy a testvérét szeretem és a férjemtől vannak már gyerekeim is.
2009. jún. 29. 21:43
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Célozni nem biztos, hogy elég. Mondd el világosan, érthetően.
2009. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakorlatilag zaklat, nem kell udvariasságból találkozni vele.
2009. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

...esetleg az apósod előtt!

Akkor talán megérti!

2009. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
A férjed mit szól hozzá?
2009. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
próbálj meg úgy hozzáállni, hogy ez egy óriási bók vkitől, akire csak visszamosolyogsz és pont. Biztosan érezni fogja, hogy semleges vagy a számára, és egyszer fel fog hagyni a szélcsapással. Hiszen te is leírtad, pontosan tisztában van a helyzettel, akkor hagyd rá, mást úgy sem tehetsz. Örülj neki, vedd tudomásul hogy szép vagy és ő szépnek tart. El fog múlni nála ha kitartasz. Ebben biztos vagyok.
2009. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!