Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéremmel csapnivaló a...

Testvéremmel csapnivaló a kapcsolatunk. Hagyjam őt békén örökre?

Figyelt kérdés
Bátyámat több mint két éve nem láttam. Én 23 éves lány vagyok, ő pedig 25. 400 km-re lakunk egymástól, és amikor szüleink hazavárnak, mindig csak én megyek haza, őt pedig nem érdekli a családja. Hiába hívtam, hogy szeretném látni, és ha anyut nem is, legalább ketten találkozzunk valahol máshol. De hajthatatlan. Ha közösségi oldalakon ráköszönök, folyton siet, nem érdekli mi van velem, odavagdos néhány elodázó szót, és mennie kell. Nem dolgozik, munkanélküli. A lány, akivel él, vele se túl jó a kapcsolata, rondán beszél vele. Lassan eltaszít mindenkit magától, és késő lesz, mire feleszmél, hogy van családja, aki még érdeklődne iránta. Most mit tegyek? Ezerszer írtam meg neki, amit gondolok, és már nem tudom hogyan érjem el, hogy törődjön velünk.
2012. máj. 24. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy fest, hogy fölöslegesen próbálkozol. Sok olyan sztorit olvasok itt, hogy pocsék a testvérek kapcsolata (eddig azt hittem, csak nekem van "rossz" tesóm, de mint kiderült, nagyon sokan járnak még ilyen cipőben). Szerintem hagyd rá a dolgot. Erőltetni nem szabad semmit, mert csak még jobban eltaszítod magadtól. Ha esetleg bajban lesz, és megkeres, próbálj majd ugyanilyen jó testvér lenni, és segíteni neki, annak ellenére, hogy nem vagytok szoros kapcsolatban. Szerintem ennyit tehetsz :(
2012. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a húgom ilyen sajnos, elköltöztem otthonról 23 éves koromban már a párommal élek együtt házasok még nem vagyunk de van közös lányunk aki 2 éves. A húgom 3 éve költözött el otthonról szüleimet gyakran látogatja de amikor én megyek vagyis mi akkor ő rögtön elrohan és ez rejtély számunkra. A kislányomat nem is látta még élőben ami szintén fáj nekem sajnos, és anyáméknak is fáj ez a dolog. Eddig sem volt egy túl jó a kapcsolatunk sajnos de megvoltunk most meg nagy ívben letojja a fejemet. Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni bele kell törődni. Csak ha bajban lesz akkor fog segítségért könyörögni az biztos de azt már bánhatja.
2012. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én bátyám ugyanilyen, csak ő két utcával odébb lakik :) Mondjuk az enyém idejön néha, ha a főnöke mondja. Én örülök neki hogy csak ritkán jön, addig sincsenek gondok.
2012. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!