Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, Ti eltudnátok viselni,...

Férjek, Ti eltudnátok viselni, hogy a feleségetek hosszabb idegig külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Én azt se bánnám, ha örökre elhúzna a h**** f****ra.

- egy férj

2012. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rajtad akkor a válás sokat segítene!

De nem ez volt a kérdés.

2012. máj. 23. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok de beszélgettünk erről a férjemmel.Ő azt mondta ez a házasságunk végét jelentené,ugyanigy érzek én is ha ő akarna kimenni.
2012. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A férjem mindig hangoztatja, hogy ennek meg annak a kollégájának is kint dolgozik a felesége külföldön, és nem is fáj a fejük az anyagiak miatt, meg hogy a kollégáknak hogy ki van simulva az arcuk, stb.. Ezeket nagyon sokszor mondja, és látom, hallom, hogy mennyire írigykedik. Szerintem meg nem normális, hogy egy nő, feleség, hónapokat kint van külföldön, majd pár napra hazajön. Nekem ez nagyon rosszul esik, hogy a férjem ennyire hangoztatja ezeket mindig.

2012. máj. 23. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!