Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám olyan hülyén viselkedik,...

Apám olyan hülyén viselkedik, más is ilyen?

Figyelt kérdés

faterom sokat dolgozik, ezért is van, hogy ha megkérem valamire, kb két hét a kivárási idő mire megcsinálja. De van, hogy csak azért nem csinálja meg, mert egyszerűen lesza.rja. Ezért én néha fogom magam és megcsinálom, ami persze nem jó, de már nem bírom nézni, hogy még mindig nincs megcsinálva. Aztán meg én vagyok a hülye, hogy én nem értek ehhez, akkor minek fogok hozzá. Hiába mondom, hogy mondtam neked, de te nem foglalkoztál vele. Tegnap is például, elvetettem egy kis füvet a kertben, mert rááll a hatalmas tehergépkocsijával a fűre és egy életre kiírtja a gyepet a kertben, utána azért ordibált, mert nem locsoltam a füvet /kérdem én, minek, mikor az udvar 3/4én lassújárművek sorakoznak, pótkocsi, traktor, teherkocsi.../. Szóltam neki, hogy szórjunk egy kis füvet ne legyen már olyan kopár az egész, de persze ő nem ér erre rá. Tegnap fel is ástam kicsit, bevetettem, ma reggel meg hallom hogy anyámnak ócsáról, hogy "ezt is minek csinálja, bele se kéne fognia, ha nem ért hozzá".

:( 23/L


2012. máj. 20. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, az más. Azon meg ne csodálkozz, ha ilyen nehéz gépek alatt kiveszik a fű. Nem kellene inkább felkavicsozni? A szélébe meg szórnál mondjuk kukacvirág magot, az megél ott is, és ki sem járja. :)
2012. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
jó most a pázsit egy dolog, de minden másban is sajnos ilyen. igazából tényleg a stressz okozhatja, hogy mindent rajtunk /a családján/ ver el és ez elszomorít :S
2012. máj. 20. 10:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én erre igazából nem tudok megoldást,de tudom milyen ha az apa állandóan dolgozik. A legfontosabb szerintem, hogy amint van némi szabadideje azt töltsétek el együtt,akár anyukáddal hármasban :)

2012. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de cuki kerti tündér vagy! nekem is van egy kis udvarom, jöhetnél bármikor, füvet vágni, diszíteni, amit szeretnél!
2012. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!