Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magamat rosszul...

Jogosan érzem magamat rosszul emiatt?

Figyelt kérdés

Elég jól összejöttek mostanában a dolgok, a pontot az i-re nagypapám halála adta meg ma délelőtt. Úgy volt, hogy a párom nálunk tölti az éjszakát, de azt mondta kellemetlenül érezné magát egy ilyen családi tragédia közepette. Rendben, elfogadtam, bár borzasztóan rossz, mert nekem jól esne, ha átölelne, kisírhatnám magamat a vállán, stb. Na de rendben... Tudja mennyire fáj, hogy mennyi problémám van mostanában, a suli, a család, most még ez is.

Rendben ne jöjjön, aláírom, lehet én is kellemetlenül érezném magamat fordított esetben, viszont elkezdte tervezgetni, hogy este milyen buliba megy. Hatalmasakat hahotázott, szórakozott, hogy be fog rúgni, stb. Csak én érzem úgy, hogy ez egy kicsit tiszteletlenség rám nézve? Nem kell, hogy depis legyen, de kicsit olyan, mintha semmi együttérzés nem lenne benne felém. Nem tudok reálisan gondolkodni, kicsit elborult az agyam, ezért szeretném látni kívülállók véleményét. Jól esne az is ha csak ülne a gép előtt és beszélgetne velem, foglalkozna a lelkemmel kicsit, nagy szükségem lenne most rá és ezt el is mondtam neki. Erre ő nagy boldogan elmegy bulizni (tegnap is volt). Nem akarom és nem is szoktam én korlátozni őt semmiben, de ez most nagyon rosszul esik.

Hogyan látjátok? Csak túlreagálom és tegyem túl magamat rajta, vagy mit kéne tennem? Úgyérzem ellök magától. :(



2012. máj. 16. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A pasid vagy nagyon buta érzelmileg,vagy nagyon önző,vagy csak egyszerűen nem vagy neki fontos.Vagy éretlen még.
2012. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lassan fekszem le aludni, végül otthon maradt. Hogy mit csinál azután, hogy én lefeküdtem nem tudom és őszintén szólva nem is érdekel. Köszönöm a válaszokat, legalább tudom, hogy nem én vagyok túl érzékeny! :(
2012. máj. 16. 23:02
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, nem megbántnai akarlak, ezért kérlek ne értsd félre: de jó lenne ha végre felhagynál azzal hogy a barátodat mentegeted.

Itt a ti kapcsolatotok szempontjából nem nagypapádról van szó, hanem rólad. Igen, itt most neki csak te számítasz. Elméletileg. Nos, ebből mi az ami lejön valójában?

Tudom hogy fáj és nehéz, de gondold el, ha egy ilyen problémánál így viselkedik ami azért valljuk be nem kisstílű dolog, de ahhoz képest mai rátok vár az életben semmi, akkor mi lesz majd ha valóban nagy gond lesz? Mondjuk épp terhes vagy és kínlódsz vagy rosszul érzed magad, nem ad egy pohár vizet? Vagy majd ham ész szülni lelép a haverjaival bulizni hogy megünnepelje a nagy eseményt, te meg egyedül csináld végig? Ja, és persze még képes lenne megmagyarázni neked hogy ezt a te érdekedben teszi... Gondolj bele mennyi minden olyan dolog van az életben amit ketten százszor könnyebb átvészelni mint egyedül. Ezért is van a párod,hogy ne csak akkor álljon ott mikor kedve tartja hanem tartson ki akkor is amikor semmi haszna nem származik a dologból. Gondolkodj el ezeken, és mérlegelj. Nem szép dolog tőle hogy visszaél ezzel, hogy te most lelkilg ilyne kiszolgáltatott helyzetben vagy és ennyi csapás ért, de nézd a jó oldalát milyen klassz hogy ezekre most derül fény és nem 10 év múlva 2 gyerekkel, lakáshitellel.... Ne cseszd el az életed, nem szoktam ítélkezni mert nem ismerlek sem őt , de ennyiből nagyon úgy fest hogy nem igazán vannak egy szinten az igényeitek. Ezek jelek, figyelj oda nem vagy köteles csak azért vele lenni mert régóta egy pár vagytok.

2012. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!