Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány órát dolgozol naponta?

Hány órát dolgozol naponta?

Figyelt kérdés
Ha sokat dolgoztok, hogy oldjátok meg az otthoni teendőket? Takarítás, főzés? Szoktatok túlórázni?
2012. máj. 16. 08:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Én 12 a férjem 14 órában dolgozunk. Néha haza tudok menni egy kicsit pakolni.

Mosni úgy szoktam, hogy reggel bepakolom, este kiteregetek.

Ha hét közben haza tudok menni, akkor takarítok. Ha nem, akkor inkább elmegyünk vasárnap.

Mivel házvezetőnő vagyok, ezért itt főzök, a férjem pedig, ha itt dolgoznak, beugrik ebédelni.

Vasárnap valami egyszerűt csinálok.

2012. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
12-14 órát dolgozom én is és a férjem is, mivel kötetlen a munkaidőnk. Se takarítani se főzni nem nagyon szoktam, maximum hétvégén, egyébként heti kétszer takarítónő jár, az ételt pedig rendeljük.
2012. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

22F le a kalappal előtted!Főképp,hogy egyedül neveled a kislányod,egyetemre jársz!

Ki segit be?

2012. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hétfőtől-péntekig napi 9, néha 10 órát.

Egyedül élek, így otthon nics sok dolgom.

2012. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

8 órát dolgozok nappal, a férjem 8 órát éjszaka (minden nap). 4 után érek haza, akkor meg a gyerekkel megyek ki sétálni (16 hos a kicsi). Nappal a férjem van a gyerekkel. Ha fozni kell, akkor csak az udvarra megyunk. Gyorsan oda rakok olyat, ami csak fo magába és itt-ott kell rápillantanom. Vagy olyan is volt, hogy elkészítem az alapanyagot a férjemnek és o napkozben osszedobja a kaját. 8 korul furdetek és utána mosogatok, pakolok ossze, felmosok, stb. A nagymosás hétvégén van és a nagytakarítás is. Hétkoznap csak rendet rakok, játékokat rakom a helyérek meg ilyenek. Szombaton általában nem fozok, mert kertes házunk van, kint szoktunk dolgozni. Ilyenkor pénteken fozok, hogy legyen szombatra kaja.


25N

2012. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

5 órát dolgozom, változó, hogy mikor, attól függ, hogy délelőtt vagy délután vannak az óráim az egyetemen, általában fél 9-re hazaérek, csak hétvégén főzök, hétköznap hideg kaján élek vagy veszek valami kész ételt, amit megmelegítek. Ugyancsak hétvégén takarítok ki normálisan.

21/L

2012. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
miért pontoznak le mindenkit???
2012. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fél éve dolgozom a jelenlegi helyemen és nagyon örülök, mert napi 8-8,5 órát dolgozom, és mivel közel lakom, kb. fél óra, míg hazaérek. Kicsit korábban járok be, és néha kicsit később indulok, de az kivételes. Nagy ritkán meg hamarabb hazarugdos a főnök:)


Együtt vásárolunk a feleségemmel, persze nem minden nap.


Főzni szeretek, gyakran én főzök. Takarítani utálok, azt meg a feleségem szeret, ezért amíg én főzök, ő takarít általában:)


A feleségem váltott műszakban dolgozik, van, hogy hamarabb ér haza, ilyenkor főz inkább ő.

2012. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

13-as: Senki. Kétszer jött eddig csak babysitter, mikor vizsgám volt az egyetemen és a bölcsiben meg járvány volt, így nem tudtam kire hagyni a kicsit. A szüleim vidéken laknak, szomszédok is dolgoztak akkor és amúgy se ismerem őket annyira.

22F

2012. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!