Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány órát dolgozol naponta?

Hány órát dolgozol naponta?

Figyelt kérdés
Ha sokat dolgoztok, hogy oldjátok meg az otthoni teendőket? Takarítás, főzés? Szoktatok túlórázni?
2012. máj. 16. 08:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

6 órában dolgozom, de néha van túlóra. legalább kifizetik.

munka után a legjobb egy kicsit lazítani, néha főzök, takarítás hétvégén van.

2012. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hallgatom, de nem azért kérdeztem, amúgy is megkérdeztem volna :)
2012. máj. 16. 08:56
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

9 órát dolgozom naponta, de van hogy 12-t!

Ha 12-t, akkor semmit nem csinálok már, örülök, ha élek. Ha 9-et, akkor egyik nap főzés, mosás, másik nap takarítás, stb...

2012. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Egyelőre egyetemista vagyok, albérletben lakok. Napi 7-8 órát vagyok iskolában, egy órás szünettel, emellett ha hazaérek enni kell valamit (gyakran inkább megoldom egy szendviccsel), aztán gyakran hajnalig tanulni, évköziket írni. A háztartás fut, a párom besegít alaposan, így tudjuk tartani a "szintet", ha éppen van egy levegővételnyi időm (így félév vége felé nem nagyon jellemző), akkor nagytakarítás.

Ha a párom nem lenne, akivel megosztjuk a munkát nehezen menne, szóval egyelőre ugyan fiatal vagyok még, de nagyjából elképzelésem sincs, hogy hogyan oldják ezt meg ANYUKÁK, akik napi 12 órákat dolgoznak. Minden elismerésem az övék. Egy mérnök tanonc

2012. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
8 orát dolgozom, de ezenfelül még napi 2-2 és fél órát utazom hazáig. plusz bevásárlás, számlák, bank, lényeg hogy alig vagyok otthon. későn állok neki főzni, vagy hajnalban, mindent előkészíteni a családnák. ráadásul váltásban is dolgozok, mindig másképp. nem könnyű de megoldható.
2012. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Én 12 órában dolgozok, szerencsére nekem úgy van hogy 2 napot otthon vagyok pihenőn 2 nap meló utána megint 2 nap pihenő megint 2 nap meló és így tovább. Természetesen egyik 2 napom éjszaka másik reggelesből áll reggel 6 tól este 6 ig. Szerencsémre 20 perc alatt hazaérek mert az elektromos robogómmal járok be így 20 perc az út mert nem lakok messze. Amikor pihenős vagyok akkor szoktam főzni 2 napra mert a barátnőm ő 6 napot dolgozik 9 órában egy irodába és kb együtt is érünk haza amikor reggeles vagyok. Néha én főzök ha hétköznap van a pihenőm meg én takarítok össze nagyjából. Barátnőm csak akkor főz amikor kedve van hozzá mert ő szeret főzni hétvégén amikor ő itthon van akkor megcsinálja a takarítást így én akkor a kerti munkával tudok foglalkozni. Mindent megtudunk oldani így ketten mindig rend van itthon van kész kaja a hűtőben általában 2 napra főzünk. Túlórázni én ritkán szoktam mert nem mindig van rá lehetőség meg elsősorban azok szoktak akiknek ott a hitelük és kell a plusz pénz.
2012. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Egyedül nevelem a kislányomat, nappali egyetemista vagyok általában 3-ra otthon is vagyok minden nap, így 4-től-7ig korrepetálok hétköznaponként. 3-tól 4-ig főzök. Szombaton 13-tól 16-ig dolgozok. Délelőtt takarítok és főzök ekkor. Úgy szoktam, hogy két naponta főzök.

A vasárnapot egész nap a 3 éves kislányommal töltöm, játszunk, kirándulunk... stb.

22F

2012. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
14-16 órát. A főzés mosás takarítás témáról meg kérdezd a feleségem. A lényeg hogy mikor hazaérek legyen kaja az asztalon és ne legyen dzsuva mindenütt.
2012. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10-11 órát dolgozom naponta, és sokszor minden nap a héten ....kb 2 hetente szokott lenni 2 nap szünetem. ez csak márciustól októberig van így. utána minden vasárnap szabad és csak 8 óát melózom. viszont karácsony környékén van egy hónap szabi (fagyizóban dolgozom). Otthon csak a kisebb házimunkára van időm és energiám: mosogatás, mosás, pakolás. A nagyobb takarításra takarító nő jön hozzám. Főzni meg max akkor szoktam, ha szabadnapom van.
2012. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

heti 5 nap dolgozom 8,5 órát,plussz 1 óra utazás össz.


5-re otthon vagyunk,együtt főzönk,kicsit takaritunk (napi 10-15 perc és nem gyűlik össze)

2012. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!