Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy ha két...

Hisztek abban, hogy ha két ember elválik egymástól, de összetartoznak akkor egyszer még úgyis egymásé lesznek?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy most eltaszítottam valakit magam mellől, nem is ment a dolog köztünk most, mert talán éretlenek voltunk egy ilyen komoly kapcsolathoz, de később ez valamikor menni fog?

Ez nem töltött káposzta effektus, evvel ne gyertek. Csak elgondolkodtam ezen..



2012. máj. 15. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek a tesója volt így. Még olyan tizenévesen összejöttek, vagy még az se de tetszettek egymásnak nagyon. Aztán akkor nem lett belőle semmi vagy nem sok minden. Rá vagy 8 évre már babáznak:) Szóval lehetséges. Szerintem:)
2012. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy létezik ilyen, de csodák mindig történnek.
2012. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges. Isten útjai kifürkészhetetlenek ahogy mondják. Szóval van rá esély, bár arra is hogy nem.
2012. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem meg az a tapasztalatom, hogy hiába akarom még egyszer a volt párommal, amikor elkezdjük pontosan ugyanazokat érzem, mint amikor együtt voltunk.

ezt váltja ki belőlem újra meg újra is.

nekem ez a tapasztalatom.

2012. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.A megfogalmazás is bután hangzik.

Nem is töltött káposzta,hanem felmelegített.

2012. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá,tehát alapvetően lehetséges,természetesen.Viszont az már kétségbe vonható,hogy biztosan jobban fog működni és sikerülni az egész kapcsolat később,mint most.Hiszen ha most elengedsz valakit,annak mindig oka van,nyilván problémák állnak a döntésed hátterében.Később,ha újra kezditek,ezek a problémák nagy eséllyel újra jelentkezhetnek,és a helyzet akkor sem lesz jobb.Kivéve,ha két embert egymásnak rendel az Élet,ami bár előfordul,igen ritka ilyen esetekben.Mivel általában minden komolyabb szakításnak van valami racionális indoka...
2012. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ha választani kéne melyik a sz.rabb duma, akkor egyértelműen a káposztát. az még frissen se jó :D

viccet féretéve: igen, létezik.

de vannak negatív pl.-k is, ez nem mindig olyan romantikus:

ezt csinálta az exem, eltaszított maga mellől, éretlenek voltunk stb.

évek múlva megpróbáltuk, megint eltaszított.

letiltottam, de folyamat rólam célozgat, mások mondják. remélem, a saját érdekében nem fog többé keresni, mert nemcsakhogy utálom, de gyűlölöm. ha nem találkoztunk volna újra, legalább az a képem lenne róla, hogy fiatalok voltunk, nem sikerült, de azért nem rossz ember.

így viszont nem ez a véleményem.

2012. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nem áltatom magam, nem is akarok hinni semmiben, csak fura, mert mindig azt hittük egymásról, hogy a másik a tökéletes fél számunkra

most pedig ez történt. bonyolult a mi történetünk sajnos

2012. máj. 15. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Hinni lehet benne, de kétlem, hogy amúgy beválna.
2012. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!