Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a nálam 5 évvel fiatalabb (30 éves) férjem sokszor már este nyolckor elalszik?

Figyelt kérdés
A gyereket egyedül fektetem le. Reggel 7-kor kel. Szombaton és vasárnap is alszik ebéd után. A munkájára panaszkodik, gyakran ingerült, fáradt.

2012. máj. 15. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom kimerült ,lehet hogy a mló helyen sok a probléma gondolom otthon sincs a legnagyobb nyugalom a gyerekek miatt, nem kizár hogy némi depresszió is befigyel. Lehet hogy kicsit jobban oda kéne rá figyelned, és nem csak magaddal törődnöd ;)
2012. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizikai munkát végez, vagy nagyon nagy gondolkodást igénylő akár számítógépes melót, akkor rendesen elfáradhat, de ez még íyg is sok alvás. (Monitorbámulástól nekem a szemem szokott úgy elfáradni, hogy amiatt inkább alszom...)


Régen is ennyit aludt?

Én ismerek egy pocakos palit, az annyira lusta, hogy sezrintem napi 12 órákat is alszik, és ő még fiatal korában is ilyen volt.


Este szellőztess ki mindig, hogy friss legyen a levegő, azáltal is kevésbé álmsodik!

2012. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Én suliba járok még, 7-kor kelek, 7-kor meg már alszok...
2012. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem normális. Nálunk az van, hogy a barátom aki 21 éves (!!!!!!!) ha megteheti mindig lefekszik délután is aludni, mert, hogy ő fáradt...a szabadnapjain pl. mindig. Pedig nem csinál semmit amiben elfáradhatna. Engem őszintén megmondom idegesít, mert ha meg csinálunk valami programot ami abban az időszakba esik, egyszer kétszer biztos kinyögi, hogy de hát ő fáradt...délután 3kor fényes napsütésben, ő fáradt és aludni akar...Mondtam neki menjen orvoshoz mert ez biztos nem normális dolog, de azt mondja, hogy ez hülyeség...
2012. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Én 22 éves lány vagyok és én is világ életemben álomszuszék voltam.Most babát várok és mégjobban megnőtt az alvásigényem.Kb 7-8 körül kelek reggel,de délután 1-2 felé muszály lefekednöm,mert képes lennék ülve elaludni.Ilyenkor van,hogy alszom 2-3 órát is,de este max 9-ig vagyok képes ébren maradni.Régen is nagyon sokat tudtam aludni,emlékszem tini koromban,mikor hajnalig buliztam másnap képes voltam délig is aludni,de akkor is csak azért keltem fel,mert anyum szólt,hogy kész az ebéd.:)Most meg ógy vagyok vele,hogy kihasznlom az időt,még a baba születése előtt,mert azután már nem hinném,hogy lesz alkalmam ennyit aludni.

Hogy ez utalhat-e betegségre azt nem tudom,de én soha nem gondoltam,hogy ezzel orvoshoz kéne menni.:)

2012. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább szerencsés vagy, más férje este 8-kor a kocsmába indul :)
2012. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Normális, mert mindenkinek más az alvásigénye, és mindenki máshogy van "összerakva".

Van, aki korán kel és korán fekszik, van, aki sokáig fönn van, és délelőtt csak kóvályog, este felé van a topon.

Van, aki alszik 4-5 órát és mégis tök aktív, másnak 8-9 óra is kell, hogy kipihenje magát, és délután is tud aludni.

A férjed sokat alszik, mert ő ilyen, hadd aludjon, pihenje ki magát, ez teljesen normális dolog.

2012. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet nem fog érdekelni a válaszom, de amikr nekem kiderült, hogy pajzsmirigy problémám van, akkor ott figyeltek fel rám anyáék, hogy iszonyatosan sokat aludtam, nagy volt az alvásigényem, és fáradt voltam mindig. Érdemes egy vérvételt kérni a pajzsmirigyére...
2012. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mindeniknek köszönöm a választ - nagyon hasznos volt valamennyi. Rájöttem, hogy nem vagyok egyedül ezzel és hogy nagyon sokfélék vagyunk - de egy kivizsgálás tényleg nem árthat. Pajzsmirigy- valóban lehet benne valami hisz mindent az irányít. Várok még hozzászólásokat :)))
2012. máj. 17. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!