Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan nőt, akinek a...

Ismertek olyan nőt, akinek a véletlen terhessége nem véletlen volt, hanem ő így döntött?

Figyelt kérdés
Mi lett velük? Kiderült?
2012. máj. 15. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Ő ezzel akarta maga mellett tartani a párját, mert már nagyon rezgett a léc. A párja azóta sem tudja, hogy nem "véletlenül" esett teherbe a nő, de ha nem lenne a gyerek, akkor már régen szakítottak volna.


Azóta "együtt vannak", bár a kapcsolat elég érdekes, a pasi állandóan félrelép, a nő folyton hazudik neki, csak a gyerek köti össze őket.

2012. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én olyat ismerek, hogy amikor a férfi szakítani akart, a nő hirtelen azt mondta, hogy terhes. Persze, lett gyerek is, csak éppenséggel nem 9 hónapra, hanem 10-11 hónapra rá. :)

Milyen érdekes...


Meg ismerek olyat is, akit már majdnem ott akart hagyni a férje, majd "becsúszott" egy gyerek és persze nem váltak el... Erről nem tudom biztosra, hogy direkt volt, de elég gyanús.

2012. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A nővérem. Szándékosan nem vette be a gyógyszert. Ez már nagyon régen volt, én voltam akkor 14, Ő 23, előtte elmondta nekem, hogy mit tervez. Nem jött be szegénynek a dolog, mármint teherbeesnie sikerült, de a pasi gondolt egyet és lelépett. Nővérem ott maradt egyedül, azért megtartotta a babát, akit az apja soha, egyszer sem látogatott meg. Ma már ez a baba is felnőtt nő, gyakran hiányolta, hogy neki sosem volt rendes családja, ugyanis szegény tesóm ezek után éppen 16 évig nem engedett közel magához senkit.
2012. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Én olyanról hallottam, hogy adott volt egy házaspár, nem éppen idilli kapcsolatban (a férjjel voltak gondok, bunkó, parancsolgató, és kijelentette, hogy nem akar gyereket egyáltalán). Aztán a feleség gondolt egyet, és nem szedte tovább a gyógyszert - persze a férj erről nem tudott. Lett is belőle gyerek, bár amennyire tudom, végül szerette a férj a gyerkőcöt. De időközben elváltak a felek.

A mögöttes érzelmeket sajnos nem ismerem, hogy vajon mi vette rá a nőt arra, hogy ilyen eszközhöz folyamodjon és hogy végül miért váltak el... De eléggé olyan szaga van a sztorinak, hogy a nőnek a gyerek volt a legfontosabb. Mondjuk egy ilyen férjért nem kár...

De persze melyik gyereknek jó, ha csonka családban nő fel?

Hát ilyen sztori is van.

2012. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony tudok, nem is egyről. Az egyik ilyen eset, kolléganőm a fülem hallatára biztatta a másik kolléganőmet, hogy essen teherbe, a frissen megismert, pár hónapja tartó viszonyból, aki egy nős, családos, nagyon jómódú vállalkozó volt. A nagy terv nem sikerült, mert a férfi nem hitte el a tablettát szedek című történetet, és óvszert használt. Ezt a kolléganő mesélte el csalódottan..

De van olyan ismerősöm is, akinek sikerült teherbe esnie, úgy hogy a párja már megismerkedésükkor kijelentette, hogy neki nem kell gyerek. Ahogy megtudta a férfi a terhességet, szakított a nővel, gyerektartást fizet ugyan, de a gyerekre nem kíváncsi, aki azóta 21 éves.

2012. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Ja, a barátnőm! "Véletlen" esett teherbe, de persze nem volt kérdés,hogy megtartják-e. Ő mindig is gyerekre vágyott...hát most megkapta. A pasija a gyerek születése után 2 hónappal elköltözött...A csaj meg vissza az anyjáék nyakára...

Vigyázni kell a " a nekem gyerek kell" típusú nőkkel!

2012. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
13:53 Ez így igaz! Ha egy nő egyszer, csak egyetlen egyszer kiejti a száján, hogy neki gyerek kell, onnantól a férfinek annyi, ha nem vigyáz! Ez már ősidők óta így van.
2012. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!