Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülőknek mi a fontosabb?...

A szülőknek mi a fontosabb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mi számít jobban: hogy a gyerekük boldog legyen egész életében egy azonos nemű emberrel (leszbikusként vagy melegként), vagy hogy "normális" ember legyen belőle, éljen úgy mint bárki más, nem számít ha boldogtalan.

Leginkább szülőket kérdezném, hogy ki elfogadnátok ha a gyereketek leszbikus/meleg lenne, és örülnétek hogy boldog valakivel? Vagy ráerőszakolnátok a heteroságot?


2012. máj. 14. 10:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ma 10:49 Nem értem hogy ezt a választ melyik tuskó pontozza le. Valami igazi ősparaszt lehet. Büszke lehetsz magadra, biztos a gyerekeid is szeretnek.
2012. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.
2012. máj. 14. 16:58
 23/23 anonim ***** válasza:

ma 10:26

(első vagyok)

Miért nem olvasod el amit írtam???Úgy igazán??

Tudod én 3 gyerekes anyaként(felnőtt gyerekeim vannak) TUDOM,hogy a gyerekünk nem a tulajdonunk,de minden szülő álmodozik egy csodás gyerekért.Mondjuk,hogy valaki lánya vagy fia egyetemre megy,hogy büszke lehet rá,mert nem lett bűnöző vagy reméli,hogy sikeres karriert fut be.Mindenki álmodozik.Aki azt mondja,hogy ne ,az hazudik.

De írtam is,hogy ezek AZ ÉN ÁLMAIM! nem a gyerekeimé.Írtam,hogy ha mégis valamelyik leszbikus,vagy meleg lenne,támogatnám,segíteném.

De akárki akármit mond SENKI nem azt képzeli hogy a gyereke más lesz.Azért a kezdeti hideg zuhany minden szülőt érinti majd.

Én azt könnyebben megemészteném,és elfogadnám,ha elém állna és elmondaná,hogy meleg/leszbikus mint azt hogy hallom,látom sok kötekedős,gúnyolódó, rosszindulatú,piszkálódó embert aki a gyerekemet bántja.Sokkal jobban fájna ez mint a mássága.

Legközelebb kérlek figyelmesebben olvasd el,és ne ragadj le az "én álmaim" szónál.

üdv

2012. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!