Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom az anyós jelöltem...

Nem bírom az anyós jelöltem és a sógornőimet. Van v. ki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A párom öccsének egyszerűen ki nem állhatom a feleségét. Tele vannak hitellel, de közben két kézzel szórják a pénzt. Van egy gyerekük, és persze ezért ők a szegények a nagyszülők szemében. Nyomják őket pénzzel. Nekünk még nincs gyerekünk, most építkezünk hitel nélkül. Spórolósan élünk. Dolgozunk sokat. Soha egy forintot nem kaptunk senkitől. Fizikai segítséget is csak az én szüleimtől kapunk. Jövőre szeretnénk összeköltözni, és gyereket. De nem szeretnék velük kapcsolatban lenni. Ja és van még egy sógornő jelöltem a párom nővére. Na ők pont olyanok mint az öccséék.

A párom külföldön dolgozik, én leszek majd itthon a leendő gyerekünkkel. De nem szeretnék velük kapcsolatban lenni napi szinten. Állandóan beleokoskodnak mindenbe, én meg végre már nyugalomra vágyom.

Hogy juttassam a tudomásukra szerintetek h nem vagyok rájuk kiváncsi??? És nyugiban szeretnénk élni! Látni sem szeretném őket!!!!


2012. máj. 11. 09:41
 1/5 anonim válasza:

Ismerős kicsit a helyzet. Bár nálunk nem ennyire durva. Megértem, hogy nem akarsz velük napi kapcsolatban lenni, de nem is kell. Nem tudom a párod milyen gyakran tud hazajönni, mert azért a gyereket majd biztos látni akarják.

Nálunk anyuék és anyósom kb 10 percre laknak egymástól. Múltkor mondtam a páromnak, hogy kiugrok a fiunkkal anyuhoz valamelyik délután. Erre ő, hogy akkor anyósomhoz is menjek be. Na azt nem!!! Ha együtt megyünk, oké. De hogy én egyedül menjek át hozzá.... Nincs az az Isten!!!

Gondolom kérdés nélkül úgysem mennek majd hozzátok látogatni, neked sem kell menni, ha nem akarsz. Azért havonta 1-szer kibírod őket, legjobb lenne, ha a pároddal tudnál menni hozzájuk.

2012. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megbékélni velük. Mond meg nekik ne szóljanak bele a ti dolgaitokba, és ne is engedd. Ahhoz nem sok közöd van hogy ők mit csinálnak a pénzükkel. Ha egyedül leszel a gyerekkel otthon bármikor kellhet segítség. Hidd el, jó lesz akkor ha lehet rájuk számítani. Senki sem tökéletes. Ők sem, te sem. Havonta egyszer találkoztok, ennyi. Próbálj pozitívan hozzáállni.
2012. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
kiváncsi lennék ha titeket is támogatnának a szülei akkor kedvelnéd-e őket?
2012. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem kedvelném őket akkor sem.

De mivel engem pénzügyileg soha senki sem támogatott, 14 éves korom óta dolgozom, mindig volt pénzem, és remélem lesz is. Ha segítségre fogok szorulni, akkor a szüleimre számíthatok. Amúgy meg nem csak pénzt, de semmit sem fogadok el senkitől. Ez már más téma. Sajnos a 100-szorosát kell mindig visszaadni ha kérsz.....

Én csak egyet kérek: nyugalmat, h hagyjanak élni bennünket!

2012. máj. 11. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: felépül a ház, beköltöztök, senki nem kap kulcsot. Ennyi. Mi a gond?
2012. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!