Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kaphatom meg a...

Miért nem kaphatom meg a szobáját?

Figyelt kérdés

A bátyám meghalt másfél éve, viszont nem kaphatom meg a szobáját mert anya azt mondja, hogy az a bátyám szobjája.

De hát ő meghalt!!!


Normális ez??? -.-


2012. máj. 10. 18:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
94%
Mármint elhunyt s üres egy szoba neked meg nincs saját szobád? Akkor igen, szerintem megkaphatnád.
2012. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem!Remélem feldolgozódik majd ez a fájdalom mindenkiben és majd erőt ad hogy az emléke is előrébb vigyen. Megértelek hogy kamaszodsz és kellene egy kis privát élet főleg ezek után. Vigyázz magadra és szeresd magad és az életet.
2012. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy bármennyire is nem szívlelted a testvéredet, anyukádnak ő is a gyereke volt, és biztos vagyok benne, hogy saját magát hibáztatja a haláláért. Majd, ha neked is lesz gyereked, meg fogod érteni, bár remélem, nem kell átélned azt, amit anyukádnak. Ne veszekedj vele ezért, ő nem akarja elfelejteni a bátyádat egy pillanatra se, és ezt a célt szolgálja a szobája. Nem mondom, hogy ez normális, de én is bediliznék egy kicsit, ha meghalna a fiam.
2012. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kérdezo ne haragudj de én meg is értelek meg nem is jó van hogy a bátyád vert de ted hel magadnak a kérdést szeretede ot? hiányzike neked? mond csak neked fontosabb az a szoba mint a saját bátyád? énsem rajongok a hugomért de azért a meghalna én siratnám a legjobban! és habár lehet ogy néha felpofoz mivel o erosebb de azér én nem lennék képes bekoltozni a szobájába! én azt javaslom gondolkoz el megadban ezen és ha hiányzik ne fojtsd el a konyeidet attól csak rosszabb lesz de ha nem hiányzik akkor nem szóltam semmit (nem írtam semmit)!!!!!!!
2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Akkor te hol vagy most ha nincs szobád?
2012. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Teljesen meglepődtem a kommenteken.


Az alapkérdésre válaszolva: nem, nem normális, ha valaki megtartja az elhunyt fiának a szobáját és nem engedi meg a kisebbik, még élő fiának, hogy beköltözzön.


Megértem, hogy az anyát mi motiválja (a gyásza, amit szeretett fia elvesztéséért érez), de ez akkor is sok. Koncentrálnia kellene arra, hogy van egy ÉLŐ fia, akinek tudna adni valamit. A bátyja volt szobáját.

2012. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!