Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kaphatom meg a...

Miért nem kaphatom meg a szobáját?

Figyelt kérdés

A bátyám meghalt másfél éve, viszont nem kaphatom meg a szobáját mert anya azt mondja, hogy az a bátyám szobjája.

De hát ő meghalt!!!


Normális ez??? -.-


2012. máj. 10. 18:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem az ilyesmit. Az csak egy szerencsétlen szoba. Szellemek meg nem léteznek. Kamukérdés vagy sem, érdekes az emberek hozzáállása a halálhoz.
2012. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
23%
Kissé érzéketlen vagy. Neked is van szobád, nem? Maradj csak abban. Majd ha anyád úgy érzi túltette magát a dolgon, akkor odaadja neked.
2012. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%
Valahol írta, h nincs saját szobája... Na akkor a szuüleid helyében én odaadnám. Elvégre, 14 éves vagy! Kicsi magánéletednek lennie kéne!
2012. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 evans ***** válasza:
75%
ne haragudjatok meg de muszály vagyok a kérdező pártjára állni, másfél év az elég hosszú idő, nem tudom mennyire idős és sok minden nem derül ki a kérdéséből de én akkor is mellette vagyok
2012. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igazad van kérdező, ha nincs külön szobád és az a szoba ott áll másfél éve üresen és a bátyád még bántott is titeket, akkor most már megkaphatnád a szobát!
2012. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom normális-e. De ha meghalt mégpedig a drog miatt(akkor jogosan,a sajtá maga hülyesége miatt)Nem véletlen halál volt. Ha márpedig neked nincs saját szobád,akkor jogos hogy szeretnél saját szobát. Próbáldmeg anyudnak segiteni h feldolgozza a bátyád haéálát,neki se lehet könnyű:( Részvétem..
2012. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%

A nővérem 1999-ben halt meg, agyonverte a férje. Édesanyám még mindig őrzi néhány ruhadarabját, személyes dolgait. A halála után 1 évig feketében járt, otthon is, sőt, tovább is hordta, mint ahogyan szokás.

A nővérem alkoholista volt, de édesanyámnak ugyanolyan gyermeke, mint én. Egy anyának, aki valóban IGAZI anya, mérhetetlen fájdalom a gyermeke halála, és soha nem múlik el. Bármit is tett, bárhogyan is élt az a gyermek.

Ezt akkor tudjátok meg, ha megtörténik veletek. De senkinek nem kívánom ezt.

Kérdező, anyukádnak mindig a gyermeke marad a bátyád, bármilyen is volt. Ezt el kell fogadnod. Ha ő így gyászol, akkor azt tiszteletben kell tartani. Eddig megvoltál a szobája nélkül, most mi lett olyan sürgős?

2012. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem másfél év után már akár oda is adhatná neked a szobáját, ha neked nincs sajátod. Csak egy szoba, ettől nem lesz kevesebb a bátyád emléke.
2012. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
96%

nekem is volt egy ismerősöm, aki valamiféle ereklyeként őrízte a halott lánya szobáját. elnézte hogy a másik nagytesó nyomorogjon a csecsemő kicsivel egy félszobában.

az természetes ha megőrzi az ember a képeket, pár ruhát, egy évig feketében jár... na de egy helyiség, könyörgöm, mit tehet róla hogy meghalt valaki aki ott lakott? a szobákat arra építik, hogy használva legyenek - szerintem.

2012. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

19:09


ezt nem tudhatod biztosra.

2012. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!