Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs onallo keresetem, de...

Ha nincs onallo keresetem, de lagziba kell mennem a parommal kb mennyi penzt illik vinni?

Figyelt kérdés
nagyon nem tudom egyaltalan van e osszefugges, hogy keresek vagy sem...
2009. jún. 24. 20:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ertem, koszi a tanacsot. valoszinuleg igy a legjobb. koszi:)
2009. jún. 25. 08:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam a párommal olyan lagzin, ahol nem ismertem a párt, mivel akkor a páromat is még csak két hónapja ismerte. De elhívott, elmentem. Ők közösen adtak pénzt a barátokkal, én oda sem mentem természetesen, amikor átadták. Mondjuk ez is más helyzet. Szerintem is, ha csak a párod ismeri őket jobban, akkor fizesse ő, más kérdés, hogy ha tudsz spórolni vmennyit,akkor besegíthetnél a párodnak. De szerintem tőletek senki sem veszi rossznéven, ha mondjuk 5000 forintot adtok. Nekünk is most lesz az esküvőnk, és tudjuk, hogy vannak olyan barátok,akiknek 10 ezer is nagyon megterhelő. Természetesen ezt meg is értjük. Mi annyit mondtunk nekik, hogy amennyiért ajándékot vennének, azt inkább tegyék borítékba. Szerintem ezt ti is simán megcsinálhatjátok.
2009. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

koszi:) mi eleg regota vagyunk egyutt, 2 eve:)

azt hiszem felajanlom, hogy besegitek neki, most en jobban allok anyagilag. azt hiszem ez teljesen elfogadhato:) kulonben ugy erzem fair-nek:)

2009. jún. 25. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!