Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén mennénk egy rendezvén...

Hétvégén mennénk egy rendezvényre a párommal! Erre telefonált az öccse, hogy ő is eljönne velünk! Mit csináljak, mert kettesbe akartunk menni!?

Figyelt kérdés
Ritkán van a páromnak szabad ideje,az meg még ritkábban,hogy elmegyünk valahova..Nem is szóltunk senkinek se,hogy megyünk,mégis kiderült/gondolom valamelyik gyerek hallotta,és elmondta anyósnál/.Tehát hogy kellene "lerázni"a tesót,hogy jó legyen?!Mert ha azt mondom,hogy 2-esbe akarok menni,akkor én leszek a legszemetebb anyósom szemébe!Már 1 éve tervbe van,hogy megyünk.És ha 3-an megyünk,akkor én már "kirekesztett" leszek,2 pasi között..
2012. máj. 8. 14:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha 25 éves a tesó, akkor meg fogja érteni és nem fog rajta problémázni. Az anyosnak meg akkor nem kell róla tudni. Nem 5 éves gyerekről van szó, akire azt lehet mondani, hogy jajj szegény kicsit is vigyétek már magatokkal, ne unatkozzon itthon, meg jót fog tenni neki egy kis friss levegő. Ugyanmár. 25 éves. Beszéljetek vele, nyíltan, érthetően, őszintén, és meg fogja érteni. Ha meg nem, az az ő baja. De el ne vigyétek magatokkal.
2012. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem szeretem az ilyen embereket. Nem gondol bele, hogy ha azt akartátok volna, hogy ott legyen, hívtátok volna? Olyan paraszt dolog ez a ráakaszkodás.
2012. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A párod mit szól ehhez? Az anyóst kár szidni,semmi köze ehhez.
2012. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek. Ha úgysem beszélsz anyóssal, akkor nem mindegy mit gondol?
2012. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igen,12 válaszoló énis így gondolom!Kedves utolsó!anyós csak azért fontos,mert a sógorom ott él velük.Anyós a család többi tagját is "befolyásolja" és nem szeretném ha még azok is utálnának emiatt..
2012. máj. 9. 11:12
 16/20 anonim ***** válasza:
No, párod beszélt már a tesójával? Nem hiszem, hogy problémázna ilyeneken - mármint a tesó. Ha pl néhanapján megtetszik egy olyan program, amire hugi és az ő párja mennek, akkor megkérdezem, mehetek-e velük. Ha azt mondja inkább ne már, akkor kész, semmi gond. Volt már ilyen fordítva is:)
2012. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Végülis arra jutottunk,hogy jön ő is,én meg elhívtam a barátnőm,így mindenkinek lesz társasága!
2012. máj. 9. 13:43
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

Miért alkuszol meg ha neked és a párodnak is az lett volna fontos,ohgy kettesben legyetek? Ez olyan megalázó....

mindig engedni fogtok annak,ohgy jaj mit mond anyós másoknak és mit fognak szólni? Így akarod élni az ő életüket vagy a sajátotokat akarod élni?

2012. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
azért mert rosszul érzem magam amiatt,mert az én hisztim miatt nem jöhetne velünk.Páromat nem zavarta volna ha ott van..de az meg milyen,nem hagyhatjuk csak ott,aztán majd találkozunk a kocsinál címen!Így túlélem,hogy lesz társaságunk..Nem anyós miatt van egyébként.Hanem sógor miatt csak.Én sajnos ilyen lelkis vagyok.Nem tudok nemet mondani sokszor.Mikor 5 személyes a kocsi nem mondhatom,hogy nem férsz be!
2012. máj. 9. 13:52
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hülyék vagytok, mindketten, és te meg tanulj meg nemet mondani. Legalább ilyenkor.
2012. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!