Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el édesanyámnak,...

Hogy mondjam el édesanyámnak, hogy piercingem van?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok. Már régóta vágytam egy köldök piercingre, egyszer el is terveztem,hogy csináltatok,bejelentkeztem a kozmetikushoz és majd csak azután szóltam anyának, ö teljessen kiborult,mert nagyon ellenzi ezeket a dolgokat.aztán bűntudatom lett és nem csináltattam meg. De gyötört a lelkiismeret,hogy már milyen régóta vágytam rá meg hogy már rég meglenne. Ez hetekig 'így volt,mígnem ismét bejelentkeztem a kozmetikushoz,de nem szóltam anyámnak. Ez kb. 6 hónapja volt,azóta sem tudja hogy van,de most hogy itt a nyár tudom hogy előbb-utóbb ki fog derülni,ezért is akarom elmondani neki. De hogy mondjam el? Biztos mérges lesz,hiába vagyok már felnőtt. Valakii adjoion tanácsot:(((
2012. ápr. 30. 11:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 6. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!