Viki.e kérdése:

Utál az anyukám?

Figyelt kérdés
Anyukám állandóan veszekedik velem! Bármiért képes felkapni a vizet... Ha túlságosan csendben vagyok rögtön elkezd velem ordibálni, ha nevetek, akkor az a baja. Szörnyű dolgokat mond ilyenkor , sokszor azokat a titkaimat is el kezdi ordibálva a fejemhez vágni amiket 2-3 évvel ezelőtt mondtam el neki. Hiába próbálom nem figyelembe venni amiket mond, nagyon rosszul esik. Minden délután 2-3 órán kersztül mondja a magáét, és saját magát hergeli. Ez csak akkor van, ha ha apu nincs otthon. Ha otthon van akkor egy szót se szól. Sokszor mondta hogy utál engem, és hogy tönkre teszem az életét. Már egyre jobban kezdek félni tőle.
2012. ápr. 27. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ebből tanulni,és többet ne mond el a titkaidat neki..Apukáddal próbálj erről beszélni mindenképpen:(
2012. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy édesanya soha nem utálja a gyermekét!Lehet valami rosszat tettél és azért bánik így veled!Vagy pedig te rajtad tölti ki a sok ideget,aki mást tett vele.
2012. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen nem édesanya.Hülyeséget meg ne beszéljünk,hogyne utálhatná.Beszélj vele de szerintem a saját boldogtalanságát vetíti ki rád.
2012. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Beszélj apukkaddal és meséld el neki!Ö talán tud változtatni rajta!
2012. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű rajtad vezeti le a feszültséget. Lehet hogy irigy rád, szép vagy fiatal, neki kevesebb jutott anno. Sokszor rivalizálnak a nők, nem csak a férfiak. A lényeg hogy biztos szeret. Sajnos sokszor épp azt merjük megbántani aki közel áll hozzánk, idegeneket nem. Apukáddal ülj le, biztos tud jó tanácsot adni. Vagy kérdezz rá anyukádra, miért ilyen veled.
2012. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Beszélni fogok apuval, és nagyon remélem hogy változik majd valami..
2012. ápr. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!