Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az anyukám. Mit tegyek?

Utál az anyukám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utál az anyukám. Mindig csak velem ordít, semmit sem vesz nekem, nem enged meg semmit sem. A testvéreimnek bezzeg minden. Ha én megkérem, hogy vegyen nekem egy cipőt ezt mondja: "Nem! Nincs rá pénzem!"

Tesóim kérnek: "Rendben van! Majd holnap elmegyünk a boltba és veszünk"


2011. júl. 1. 19:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Dettó ugyanez van velem is... :(
2011. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
hát ez sz_r helyzet :( és az apukáddal mi van? elváltak a szüleid, vagy mi? szerintem próbáld megbeszélni anyukáddal, és ha nem akar veled beszélni, akkor legyél határozott! Mondd meg neki, hogy már pedig ezt meg kell beszélnetek, ha tetszik neki, ha nem. Nem tudom a reakciója mi lesz, ez személyiség függő. Nem csináltál valamit, amivel mondjuk nagyon megbántottad, vagy ilyesmi?
2011. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, miért szült erre a világra, ha képtelen szeretni.
2011. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Apukám meghalt 2 éve.

Tudomásaim szerint nem csináltam semmi olyat.

2011. júl. 1. 19:38
 5/6 anonim válasza:

2. vagyok.

Ú, nagyon sajnálom, nem tudhattam. :( És azelőtt is ilyen volt veled, mielőtt elhunyt volna apukád? Vagy csak utána? Mert ha utána, akkor betudható a gyásznak is, vagy nem is tudom. Te vagy a legidősebb a testvéreid közül?

2011. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Engem is utál anyám, sosem voltam neki elég jó. Pont az imént tettem ki egy kérdést, itt van a link:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Olvasgass bele, csak, hogy tudd, hogy nem vagy egyedül. :( Az okait sajnos sosem tudhatjuk meg, miért jobb a testvér, az egyedüli módszer minél előbb, minél távolabb kerülni az ilyen szülőtől.

2011. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!