Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm folyton az apján...

A barátnőm folyton az apján bálványozza. Fiúk, férfiak, jó lesz ez így? Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Egyke lány, és az apja a mindene, úgy tűnik. Amúgy jól vagyunk, igazából ez egyelőre nincs a kapcsolat rovására azt leszámítva, hogy engem személyesen zavar. Mindig attól félek, hogy majd számonkéri rajtam, hogy én nem vagyok olyan, mint az apja (aki persze egy superman). Vagy én aggodalmaskodom túl?

2012. ápr. 26. 07:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Jajj. :S


Megértem, hogy rosszul érint a dolog, hiszen ha egy felnőtt lány életére ekkora hatással van az apja, akkor valószínűleg az ő szavára inkább ad (majd), mint a tiedre. Nekem is úgy tűnik, hogy nem sikerült leválnia róla. Normál esetben az ember felnőttkorára rájön, hogy a szülei sem tökéletesek, elkövettek hibákat - nyilván szuperapu sem tökéletes, még ha bölcs, és jófej is. Azonban a lány ezt nem veszi észre/nem akarja észrevenni.


Szívem szerint azt mondanám, beszélgess el a barátnőddel erről őszintén, ahogy itt leírtad. Jó esetben megérti, rossz esetben - ami valószínűbb - érzékeny területre tapintasz, mert támadásnak értékeli... Én mégis javaslom, hogy mondd el neki ezt, mert a későbbiekben akár komolyabb problémák is származhatnak ebből, de az fix, hogy idővel megromlik a viszonyod az apósjelölttel.

2012. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem látok olyan nagy problémát.

Nagyon szereti az édesapját és nem is hasonlítgat hozzá téged. Nem is megy a kapcsolatotok rovására, hiszen minden hétköznapot együtt töltötök.

Akkor lenne gond,ha az ideje java részét szívesebben töltené az édesapjával helyetted, de akkor sem az apa lánya kapcsolat a gond, hanem az, hogy téged nem szeret.

2012. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen nőm,együtt éltem vele,na meg a szüleivel. külön szobában aludtunk 6hónapig,semmi szex,mert az apuka azt akarta,hogy vegyem el feleségül,és csak utána lehet róla szó. Sokat szenvedtem,már nem bánom,hogy vége,mert mindenbe beleszóltak,nem volt magánéletem.
2012. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha aput bálványozza huszonévesen is, akkor bizony ott neked nincs helyed. Valóban igaza volt annak, aki írta: nem vált le az apjáról (mellesleg hiába bálványozza, van ott baj, nem is kevés az apa-lánya kapcsolatban!).


Teljesen mindegy, hogy a lány nem akart leválni, vagy nem tud (mert az apa nem engedi: pl. a saját (esetleg rlg halott) anyját helyettesíti a lányával), mindneképpen a ti kapcsolatotok rovására megy.


Természetes, hogy nem vagy olyan, mint az apja. De ha annyi elfogadás sincsen benne, hogy elfogadja a mást, lássa egy emberben az értéket, akkor nincs mit keresni egy ilyen fel nem nőtt apuka örök kislányan mellett.


Nem kell megd.gni, sem kihasználni, egyszerűen szakítani kell vele és keresni egy olyan nőt, aki elfogad és nem apuhoz méricskél téged. És akkaor maradhat apuka örök kislánya, aki holtig bálványozhatja a - biztos vagyok benne - messze nem tökéletes apját.

2012. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, nagyon agyonragoztam, bocs: apuka fel nem nőtt, örök kislánya... bocs. :)
2012. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!