Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljünk ha jövő hónapban...

Hogyan éljünk ha jövő hónapban kikapcsolják a gáz és a villanyt?

Figyelt kérdés

Ezt a bejegyzést könyvárból irom.


tehát jövő hónapban ki kapcsolják a gázt és a villanyt.

Hogyan éljünk ezután? Főzni nem fogunk tudni,hideg vízbe kell fürödni,kiskorú két éves gyerek is van a családban. neki lesz a legrosszabb.

Két dolgozó van a családban.tehát segélyt nem kaphattunk.


2012. ápr. 25. 12:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Az E.on-nál van olyan, hogy szociálisan védendő fogyasztó, először ennek járjatok utána, illetve a területileg illetékes családsegítő központban is nyújtanak segítséget adósságkezelésben.


Átmenetileg pedig azt tudom tanácsolni, hogy ha tudtok, szerezzetek valahonnan gázpalackkal működtethető rezsót vagy mit (nem nagyon értek az ilyenekhez), azon lehet főni és vizet melegíteni is, de persze ha nagyon nincs pénzetek, akkor ezt sem tudjátok finanszírozni... Akkor marad az, hogy esztek addig hideget, olyan élelmiszert vásároltok, ami nem romlandó (hiszen nyilván hűteni sem tudtok így).

2012. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez nem az a gázszolgáltató, ahol én dolgozom, de azért leírom, mit tennék én.

2 havi tartozás az semmi. mi 60 napon túli tartozás után INDÍTUNK kikapcsolást, ez nem azt jelenti, hogy kikapcsoljuk, csak INDÍTJUK.

menj be vagy telefonálj és kérj részletfizetést. nem garantálom, hogy megadják, én ilyen paraméterekkel megadnám.

milyen összegűek a számlák? fogyasztás alapján fizetsz vagy részszámlák? ez fontos! légyszi, írd meg.

valaki írta a lakásfenntartási támogatást, jó ötlet, nézd meg a feltételeket(önkorm. honlapján)

még a gázzal kapcsolatban: az is jó lenne, ha amint tudsz, a tartozásba valamennyit "belefizetnél". így látszik a fizetési hajlandóság.

ja, panellakás vagy tégla?

2012. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es!


"Mostmár kár nekik ezt felróni.." - írod a válaszodban. Én azt hiszem, nem róttam fel semmit, - mert igazad van: eső után köpönyeg lenne mostmár - de mégsem tartom haszontalanoknak a kérdéseimet.

Olvassa ezt az oldalt több ezer ember: ha csak egyetlen egy is elgondolkodik a kölcsönfelvételek kockázatain, és esetleg elhalasztja egy aktuális vágya, igénye kielégítését, már tettem valamit.

Ragyogó válaszok is voltak itt: többek között azé a - hölgyé? úré? - aki leírta, hogy tudott okosan szabadulni az adósság-csapdából, és azé a közüzemiszolgáltató-munkatársé, aki emberséges segítőkészségről tett tanúságot, másokkal együtt.

(8-as voltam)

2012. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!