Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Életem legrosszabb...

Mit tegyek? Életem legrosszabb döntése volt, hónapok óta őrlöm magam rajta. -Mégis, ha lenne esélyem, úgy érzem ugyanígy cselekednék.

Figyelt kérdés

Nagyon röviden:

Lassan 3 éve kapcsolatban vagyok kisebb megszakításokkal.

A barátnőmnek tavaly,úgy fél évig volt egy olyan időszaka, amikor sz.rba sem nézett,megcsalt,flörtölt.Tűrtem,megbocsátottam amíg egyszer egy olyat nem csinált amivel betelt a pohár.(A fél éve előtt már egyszer a kapcsolat elején megcsalt)

Szakítottunk,1 hónapig külön voltunk.Nekem nem volt senkim ,mivel a családomra nem számíthattam,barátok terén is szűkölködtem,amolyan haverjaim voltak csak.Volt egy lány aki tényleg a jóban,a rosszban velem volt.Amikor a barátnőm a "fél évét csinálta",már azelőtt néhány hónappal megtudtam, hogy ez a lány többet érez irántam, mint barát.Viszont ezzel soha nem élt vissza.Soha.A fél év elején még megoldást próbált keresni ő is mit csináljak, hogyan maradjak a barátnőmmel, nem próbálta a saját malmára hajtani a vizet.Eszméletlenül jószívű és rendes lány.Egyedül ő benne bíztam és nekem mindennél többet jelentett, de úgy éreztem, hogy csak barát.


Az 1 hónap alatt amikor a barátnőmmel szakítottunk én összejöttem vele,viszont 1 hét után otthagytam és visszamentem a barátnőmhöz, ő törölt mindenhonnan, utcán nem köszön amiket mind megértem de mégis hiányzik.Mindennap csak rá gondolok.



Ha van olyan akinek hosszabban leírhatnám ezeket, és tudna tanácsot adni,vagy hogy mit tegyek az kérem szóljon és leírom részletesen.Előre köszönöm ezeknek az embereknek.


Tudom, hogy most egy idióta szemétnek tűnök aki átvert egy lányt, de mielőtt ezt mondanád hallgasd meg az egész történetet.Azért nem írom ide, hogy akik nem akarnak sokat olvasni,azoknak ne kelljen.



Üdv:

K


2012. ápr. 24. 17:28
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Az biztos ezekbol a kommentekbol kiderul hogy igaz fiu lany baratsag nincsen mindig az egyik fel tobbet erez a masik irant.
2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

:))


Régen írtam ki ezt a kérdést..Már 3 hónapja együtt vagyunk újra.

Köszönöm szépen a válaszokat, legfőképpen annak aki, azt mondta, keressem meg.

2012. nov. 29. 20:29
 23/23 anonim ***** válasza:

Komolyan? Juj, gratula nektek!

Meséld el, hogy történt!

Amúgy 04-24 17:53 vagyok

2012. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!