Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Életem legrosszabb...

Mit tegyek? Életem legrosszabb döntése volt, hónapok óta őrlöm magam rajta. -Mégis, ha lenne esélyem, úgy érzem ugyanígy cselekednék.

Figyelt kérdés

Nagyon röviden:

Lassan 3 éve kapcsolatban vagyok kisebb megszakításokkal.

A barátnőmnek tavaly,úgy fél évig volt egy olyan időszaka, amikor sz.rba sem nézett,megcsalt,flörtölt.Tűrtem,megbocsátottam amíg egyszer egy olyat nem csinált amivel betelt a pohár.(A fél éve előtt már egyszer a kapcsolat elején megcsalt)

Szakítottunk,1 hónapig külön voltunk.Nekem nem volt senkim ,mivel a családomra nem számíthattam,barátok terén is szűkölködtem,amolyan haverjaim voltak csak.Volt egy lány aki tényleg a jóban,a rosszban velem volt.Amikor a barátnőm a "fél évét csinálta",már azelőtt néhány hónappal megtudtam, hogy ez a lány többet érez irántam, mint barát.Viszont ezzel soha nem élt vissza.Soha.A fél év elején még megoldást próbált keresni ő is mit csináljak, hogyan maradjak a barátnőmmel, nem próbálta a saját malmára hajtani a vizet.Eszméletlenül jószívű és rendes lány.Egyedül ő benne bíztam és nekem mindennél többet jelentett, de úgy éreztem, hogy csak barát.


Az 1 hónap alatt amikor a barátnőmmel szakítottunk én összejöttem vele,viszont 1 hét után otthagytam és visszamentem a barátnőmhöz, ő törölt mindenhonnan, utcán nem köszön amiket mind megértem de mégis hiányzik.Mindennap csak rá gondolok.



Ha van olyan akinek hosszabban leírhatnám ezeket, és tudna tanácsot adni,vagy hogy mit tegyek az kérem szóljon és leírom részletesen.Előre köszönöm ezeknek az embereknek.


Tudom, hogy most egy idióta szemétnek tűnök aki átvert egy lányt, de mielőtt ezt mondanád hallgasd meg az egész történetet.Azért nem írom ide, hogy akik nem akarnak sokat olvasni,azoknak ne kelljen.



Üdv:

K


2012. ápr. 24. 17:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt attól felnőtt, hogy tud felelősen dönteni, és ha valamit elszúrt, akkor vállalja érte a felelősséget.

Ha becsaptál valakit, és az a valaki látni sem akar ezek után, akkor hagyd meg szuverén döntésében. Epekedhetsz utána, hiányozhat neked, de ha te nem hiányzol neki, akkor felesleges barátként visszaácsingózni hozzá, a széttört vázát összeragasztani, kirakni az asztal közepére, s hinni, hogy a váza funkciója visszaállt. Nem gondolod, hogy minden szó, amit a szerelmedről mondasz majd neki, megforgatja a kést a szívében?

Úgy látszik, mindenkinek volt hasonló eset az életében. Tőlem is visszament egy férfi az exéhez. Elfogadtam a döntését, bár majdnem beledöglöttem. Aztán rájött, hogy velem boldog lehetett volna. Soha nem álltam vele többet szóba, leveleket írt, rokonnal üzent. Nem bánom a döntésemet, elköltözött más városba, így soha többet nem kellett összefutnunk. Megkérgesedtem, óvatosabb lettem. Aztán találtam valakit, akinek nem volt "függőben lévő" ügye, s benne ismét bízni tudtam. Tudomásul kell venni, hogy az emberek nem egyformák, egyik meg tud bocsátani 10x is, a másik egyszer sem. Nem azért, mert érzéketlen, vagy nem mély érzésű. Lehet, hogy mélyebb, mint az, aki mindig kész a megbocsátásra.

Légy felnőtt! Hagyd azt a lányt! Ha meg visszamegy hozzád, akkor becsüld! Én kívánom a lánynak, hogy találjon méltó szerelmet, s ha visszaáll az önbecsülése, akkor szigorúan mint barátra tud rád nézni. De ha már nem lenne hozzád őszinte, azt sem csodálnám, mert nem volna rád már szüksége. Szerelmet, és barátot is talál egy méltó kapcsolatban.

Nekem is írtál priviben, én vagyok a nagy arc.

OK. legyek az. A nagy arcom mellé érettséget is gyűjtöttem, mert azért, hogy nekem jó legyen valami, le tudok mondani, ha azzal mást megsértenék.

És még annyit: hány alkoholista, szenvedélybeteg szórja a hamut a fejére, fogadkozik: én egy szemét vagyok, tróger vagyok, de megváltozok. Beszélhetnének a tönkre tett feleségek, akik mindig reménykednek.Te éretlen vagy még, aki nem felel a döntéseiért.

2012. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ja, és valahol itt olvastam: a pasi olyan, mint a majom, amíg a szabad keze nem talál új ágat, addig a régit nem engedi el.
2012. ápr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Esküdjetek ti értitek a sztorit! Mintha egy lány irta volna, megfájdult a fejem.

Mi a kérdés egyáltalán?


Ha 16 év alatti vagy kérdező akkor visszavontam! Bár a 3 éves viszony nem ezt sejteti.

2012. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető a történet. Egyébként -- akármilyen hihetetlen -- jó pár lány van, aki tud érthetően fogalmazni. :D
2012. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Jó, ha érted akkor áruld el mi itt a kérdés?


Azt irja mit tegyen? De ezt rögtön rövidre is zárja azzal hogy épp ugyanezt tenné újra.

Akkor mit akar? Elmondom én: pletyizni és lelkizni. Mint egy tinilány.

De ő nem tinilány, ezt lenne érdemes megértenie.

2012. ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Igen, az a kérdés, hogy mit tegyen. Nem az a kérdés, hogy ha még egyszer élhetne, ugyanígy csinálná-e.


Tehát arra kíváncsi a kérdező, hogy hogyan tudna ismét jóban lenni a barát-barátnőjével.


Mi a rossz abban, ha kicsit lelkizni akar? Én szeretem, ha egy férfival lehet lelkizni.


27/N

2012. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen, a férjeddel kettesben, négyszemközt.

És nem igy, a világ összes nőjével egyszerre.

2012. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

red4me


Aláírom,megfogalmazni az egészet ha akarnám se tudnám szarabbul.

Nem lelkizni akarok,hanem kikérni mások véleményét.1 évvel ezelőtt amiről a kérdés szól,hibáztam,azóta bánom is.Akkor nem megér egy misét,ha felteszem a kérdést olyan embereknek,akik nem ismernek,nem hallottak rólam,szóval teljesen pártatlanul tudnak tanácsot adni,vagy minimum lehülyézni?



Amúgy olyan jó,hogy írtak kb 10en,abból legyen mondjuk 8 nő,és akkor már a világ összes nőjéről beszélünk.Én nem tudok fogalmazni,de te meg síkhülye vagy a számokhoz,vagy csak nagyon megakartad mondani a frankót nekem..:)

Azért mindenesetre köszi.

2012. ápr. 25. 16:57
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdéseddel az a baj, hogy ha valaki felületesen futja át akkor egyértelmüen sajnál és ontja majd feléd a közhelyeket és te épp ezt várod el. Itt van vagy privátban, 8 nő vagy a világ összes nője, neked mindegy, csak jöjjenek. Minél több, annál jobb. A nők imádnak anyai támogatást nyújtani és te ezt használod ki, jelen pillanatban is.

A kiemelendő rész az hogy neked mindegy ki nyújtja ezt.


Viszont ha valaki alaposabban végigindolja akkor meg fogja látni hogy ennek a kérdésnek köze nincs a nőkhöz, sem a három éves viszonyhoz, sem a rendes támogatós lányhoz, sőt az itt válaszolók is mind lényegtelenek, ez a kérdés rólad szól.


Hogy megmondom neked a frankót az nem az uralkodási vágyam miatt van, hanem idegesit hogy nem látja senki ami nyilvánvaló (bár hogy itt irkálok neked több oldalt a semmiről valóban engem is ki lehetne elemezni hogy vajon miért teszem) újabb pótlékot keresel, te igy érzed jól magad, ha a partnered mellett van egy - vagy több - akivel őt és a helyzeted kipletyizheted.


Szembesitelek pár résszel ami csak rólad szól: "..Tűrtem,megbocsátottam .. nem volt senkim ..családomra nem számíthattam.. a lány többet érez irántam, mint barát..ezzel soha nem élt vissza.Soha...jószívű és rendes lány.. Egyedül ő benne bíztam "


Mi ez a hülyeség? Menj már. Nem használt ki?? Mi vagy te valami nő? Hát használjon csak ki, essen nekem!


Egy vizilabda edzésen egy ilyen sztorinak nekiállsz fél percen belül repülsz a vízbe és ez igy van jól. Ha első alkalommal mész oviba ott szembesülni fogsz vele, hogy nem minden játék a tiéd és ez megintcsak igy van jól.


Röviden és tömören a tanácsom: neked a szocializálodás hiányzik. Emberek közé kellene menj, azon belül is a mélyvizbe, kizárólag férfiak közé, percek alatt gatyába ráznának és utólag már te is mosolyognál irásodon.


Még arra is megkapnád a választ mit kellene tegyél a rendes lánnyal hogy újra a közelébe férközhess és ami még ennél is lényegesebb arra is hogyan tudod megtartani.

2012. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Írtam egy üzenetet,mert rohadt nehéz eset vagy..
2012. ápr. 25. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!