Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Életem legrosszabb...

Mit tegyek? Életem legrosszabb döntése volt, hónapok óta őrlöm magam rajta. -Mégis, ha lenne esélyem, úgy érzem ugyanígy cselekednék.

Figyelt kérdés

Nagyon röviden:

Lassan 3 éve kapcsolatban vagyok kisebb megszakításokkal.

A barátnőmnek tavaly,úgy fél évig volt egy olyan időszaka, amikor sz.rba sem nézett,megcsalt,flörtölt.Tűrtem,megbocsátottam amíg egyszer egy olyat nem csinált amivel betelt a pohár.(A fél éve előtt már egyszer a kapcsolat elején megcsalt)

Szakítottunk,1 hónapig külön voltunk.Nekem nem volt senkim ,mivel a családomra nem számíthattam,barátok terén is szűkölködtem,amolyan haverjaim voltak csak.Volt egy lány aki tényleg a jóban,a rosszban velem volt.Amikor a barátnőm a "fél évét csinálta",már azelőtt néhány hónappal megtudtam, hogy ez a lány többet érez irántam, mint barát.Viszont ezzel soha nem élt vissza.Soha.A fél év elején még megoldást próbált keresni ő is mit csináljak, hogyan maradjak a barátnőmmel, nem próbálta a saját malmára hajtani a vizet.Eszméletlenül jószívű és rendes lány.Egyedül ő benne bíztam és nekem mindennél többet jelentett, de úgy éreztem, hogy csak barát.


Az 1 hónap alatt amikor a barátnőmmel szakítottunk én összejöttem vele,viszont 1 hét után otthagytam és visszamentem a barátnőmhöz, ő törölt mindenhonnan, utcán nem köszön amiket mind megértem de mégis hiányzik.Mindennap csak rá gondolok.



Ha van olyan akinek hosszabban leírhatnám ezeket, és tudna tanácsot adni,vagy hogy mit tegyek az kérem szóljon és leírom részletesen.Előre köszönöm ezeknek az embereknek.


Tudom, hogy most egy idióta szemétnek tűnök aki átvert egy lányt, de mielőtt ezt mondanád hallgasd meg az egész történetet.Azért nem írom ide, hogy akik nem akarnak sokat olvasni,azoknak ne kelljen.



Üdv:

K


2012. ápr. 24. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Kedves K!

Ennyiből nagyon úgy tűnik, hogy a barát-barátnőd egy gerinces ifjú hölgy, akit te kapcaként használtál. Ne csodálkozz, hogy kitörölt az életéből!

2012. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
91%

Üdv.

Ne csodálkozz ezen.

Hagyd békén!

2012. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Ezek után még van kérdésed?

Hosszas barátkozás után megfűzöd a lányt, aki már régen szeretett, és 1 hét!!! után dobod? S most visszamennél hozzá sírni a vállán?

Felejtsd el, és tanulj a tettedből: így nem lehet egy lányt átverni. Nem vagy különb a szerelmednél, összeilletek. Hol ő csal meg téged, hol te őt.

2012. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Figyelj. Hagyd... Idővel minden más lesz majd, függetlenül a történtektől. Addig max írd meg neki, hogy sajnálod, nem kihasználni akartad, kérj bocsánatot és mond el neki nem akartad megbántani azzal hogy összezavarodtak az érzéseid. Szükséged van rá, mert megerősítetted magadban h ő tényleg barát, de a legjobb, majd hagyd. Majd fog jelentkezni, ha mégsem valamikor, akár egy év mulva beszélj vele egy kicsit. Ne bízd el magad, de legyél őszinte vele, hogy hiányzik. Ha nem nyit, akkor kitartó, de ha baj lesz biztos nem hagy a xarban és biztosítsd hogy te se fogod. Lehet nem érdekli hirtelen, de nem felejti el...
2012. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, leírom a történetem, talán segíteni fog.

19 voltam, mikor összejöttem vele. 2 évet voltunk együtt, nagyon imádtam. Ő megcsalt, flörtölgetett, rengeteget veszekedtünk, csúnyán viselkedett velem, egyszer meg is ütött. Mindent megbocsájtottam, mindig visszamentem hozzá. Közben volt egy nagyon jó barátom, aki mindezeket végigállta mellettem, vígasztalt, mellettem volt. Mindig is sejtettem, hogy többet érez, de nem akartam foglalkozni vele, tudtam, hogy ha megbolygatom a dolgot vége lehet a barátságunknak és nekem rettentően szükségem volt rá. Aztán 2 év után egy nagyobb veszekedésnél betelt a pohár, szakítottunk. Nem keresett egy hónapig. Abban az egy hónapban rengeteget voltam azzal a barátommal, egyre közelebb kerültünk, bevallotta, hogy mindig is szeretett. 3 hét utén összejöttünk. Egy hetet voltunk együtt, a tenyerén hordozott, én is boldog voltam vele. Aztán jött az ex. Könyörgött, sírt, hogy béküljünk ki. Hülye voltam, belementem. Persze a másik teljesen kiakadt, kitörölt minden honnan, egy évig nem beszéltünk. Közben, én a másikkal voltam, de már korántsem szerettem úgy, mint régen, megbántam, hogy kibékültem vele, sokat gondoltam a másikra, de biztos voltam benne, hogy nem lenne esélyem. 1 év utén egy véletlen folyamén újra felvettük a kapcsolatot, dumálgattunk, de semmi különös. Én egyre jobban belezúgtam, de még mindig szentül hittem, hogy nem akarna tőlem semmit. Nem bírtam tovább és szakítottam a másikkal. Rá pár hétre el kezdtem megint találkozgatni azzal a haverrel, pár randi után össze is jöttünk. Egyszerű volt és magától értetendő. Ő végig szeretett és mindent megbocsájtott. Egyszer tettem fel itt egy kérdést, mielőtt összejöttünk és mindenki azt mondta(mint neked is fogják), hogy hagyjam békén, ezt elcsesztem. De nem így lett. Mára együtt élünk, 3 hónap múlva esküvő. Mindennél jobban szeretem és nagyon boldog vagyok. A a majdnem 4 év, ami az exemmel volt, mintha meg se történt volna.

Szóval, ha tényleg érdekel az a lány, akkor próbáld meg, legyél vele őszinte, semmit sem veszíthetsz.

24/N

2012. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászóló megértett,tudom csak azért,mert nagyjából azon ment át amin én.


Azt is tudom,hogy egy emeletes baromnak tűnök,aki kihasználta a világ legrendesebb lányát.Ezeket mind tudom.Én is ugyanezt gondolnám,gondolom is,szembeköpném magam.

Visszacsinálni nem tudom.

Egyet tudok,és ezt el is hihetitek,mert egy 'noname' oldalon miért hazudjon az ember.Soha,de soha nem akartam megbántani,és mindennél többet ér nekem.-Tudom,hogy ez évekig még így lesz.


Bátorkodtam a hozzászóloknak hosszabban elküldeni a történetet.


Bocsánat a helyesírási hibákért.Kapkodok.

2012. ápr. 24. 18:35
 7/23 anonim ***** válasza:

Sajnos sok rosszindulatu es negatov ember van ezen az oldalon. Sot attol is fugg h h teszed fel a kerdest ugyanabban a temaban mert garantaltan mas valaszt kapsz.


Nekem a tortenetedbol nyilvanvalo h erzelmileg osszezavarodtal, es tul gyorsan tortent minden. Meg nem engedted el az elozot a szived melyen es nem voltal kesz egy uj kpacsolatra. Megesik az ilyen. Igen a lanynak sz@r es ugy tunik h kihasznaltad, de lehet h nincs tisztaban h legbelul min mentel keresztul.

Szerintem probalj meg vagyoy beszelni vele, vagy irjal neki, es probald elmondani h mit erzel legbelul es megmagyarazni h miert tetted. Senki sem tokeletes. es kovetunk el hibakat. Igen hibat kovettel el, de rajottel, es egy olyan szituban kovettel el hibat ahol teljesen meg voltal zavarodva.


Nem tudom ha velem tortenne ez (lany vagyok), elsore utalnalak, de elmondva az erzeseidet, megnyilva ugy isten igazabol legbelulrol, biztos megertenem az ok-okozatot es ha latnek benne fantaziat es ereznek belulrol vmit, akkormegbocsatanek. En mindig ugy alltam dolgokhoz, h sosem setalok el a lehetoseg mellett.

2012. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kedves K!

Ment a válasz! Bocsi, kicsit hosszú lett... Fel a fejjel, rendes ember vagy, csak éppen nem tökéletes. Ahogy senki nem az. (Egyes voltam :D)

2012. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
"Nos, nem ironikus ez? Semmibe vesszük azt, aki rajong értünk, de rajongunk azért aki tudomást sem vesz rólunk; azt szeretjük aki bánt minket, és azt bántjuk aki szeret." Rögtön ez jutott eszembe..
2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kedves K,


engem is felkavart a történeted, mert velem is volt ilyen. Én is két évig szerelmes voltam egy férfiba, akivel nemrégiben zártam le a dolgokat. Ez most nem tartozik szorosan a tárgyhoz, nem is részletezem, csak mondom, megbolygatott bennem sokmindent.


Nem tudom azt mondani rád, hogy egy gerinctelen f*sz vagy, mert tényleg össze lehettél zavarodva. De ne haragudj meg érte: teljesen megértem a lányt, hogy nem akar szóba állni veled. Rettenetesen érezheti magát most. :(


Erőltetni ne erőltesd a dolgokat. Esetleg írj neki levelet, és próbálj beszélni az érzéseidről. Mit éreztél akkor, mit éreztél most.


Nem mondom, hogy ez egy tuti recept, és mindenképpen meg fog neked bocsátani, és minden úgy lesz, mint régen. De az biztos, hogy előbb-utóbb méltányolni fogja, hogy beismerted a hibádat. Kívánom, hogy így legyen.


Viszont neked is tanácsolok valamit, vagyis inkább kérek tőled (az összes hasonló cipőben járó nőtársam nevében): soha, soha ne élj vissza a lánybarátod érzelmeivel, ha sejted, hogy többet akar! :((


27/N

2012. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!