Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem durva csak, hogy...

Szerintem durva csak, hogy anyu nevelőintézetbe küldene? Bár szívem szerint mennék is.!

Figyelt kérdés

Tesómnak van egy r*banc barátnője.Mint stílusra, mind emberileg az.

Meg is nyilvánul,Ő nem mosogat letörik a körme, úristen akkor aztán mi lesz...

Nyávog egész nap, hétvégén reggel fél 8-kor a sikítására kelek.

Egyszerűen utálom. Barátaim már nem is szívesen jönnek hozzám, mert a csajról lesüt milyen.

Már ismerem, szóval nem csak mondom, valóban az is, mint amolyan plázacica. Talán pont a plázacica a legmegfelelőbb szó rá.


Anyu szeretné ha hozzánk költözne...! Én így is alig bírom ki, ha itt van hétvégén.

Hétvégéim estig a barátaimmal töltöm, mert nem lehet vele megmaradni, annyira ellenszenves.

Anyuval beszélgettük, Ő nagyon bírja, számára a tökéletes Nő...

Látszik is, hogy Őt jobban bírja mint saját lányát, de ez nem is bánt, valószínű ennyit érek neki.

Mondtam neki, hogyha ide költözteti, én elmegyek innen,én egy ilyen emberrel nem lakok.

Erre ennyit mondott 'Ugyis jön a gyámhivatal, mehetsz a nevelőintézetbe'.... Ez azért bántott, mert saját lányát eldobná magától, egy kiélt r*bancért...

=/ De nagyon gondolkozom azon ez után a mondat után, hogy nem-e mennék tényleg inkább oda.

14/L



2012. ápr. 22. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezt még meg kell kérdezni? Anyádat meg fel kéne pofozni, ha ilyet mond a gyerekének...

Amúgy most mi a kérdés? 18 éves korodig köteles eltartani...

2012. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

'Ezt még meg kell kérdezni? Anyádat meg fel kéne pofozni, ha ilyet mond a gyerekének...

Amúgy most mi a kérdés? 18 éves korodig köteles eltartani...'


Hmm, nem az eltartással van a baj. Hanem, hogy én szöknék el, még ha gyerekes is, hogyha itt lakna nálunk..

2012. ápr. 22. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, megvan a véleményem anyádról..de...hidd el, jobb dolgod lenne az intézetbe...tudom, mert most voltam a GYIVIbe.
2012. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, elsőre úgy voltam vele jobb lenne. De valahogy, azért itt vannak a barátaim.

Van külön szobám, ami elől elbújhatok anyám elől is.

Kedves utolsó:Miért voltál ott?

2012. ápr. 22. 20:40
 5/9 A kérdező kommentje:
amiben elbújhatok úgy mondd a világ elől, meg az anyámtól áradó utálat elől is... :)
2012. ápr. 22. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszintén: intézménylátogatáson.. De az ottani nevelőkkel lehet beszélni, hogy láthasd a barátaid, a mai jogszabály is csak azt szajkózza, hogy mindent a gyerekért...
2012. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

=/ Nem mennék el, mert nem tudnám az ottani szabályokat elfogadni...

Csak egyszerűen, utálom a csajt, és megutáltuk anyámmal egymást miatta.

Legfájóbb, az egészben hogy ez miatt lett úgymondd vége a kapcsolatunknak anyámmal.

Most persze én bántom őt azzal, hogy megmondtam neki, hogy elmegyek tőle ha ezt akarja

2012. ápr. 22. 20:49
 8/9 anonim válasza:
talán a tesóddal kéne megdumálnod. ha eléred hogy szakítsanak...talán helyrejön.
2012. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Anyád nem normális már ne is haragudj ...

Hogy mondhat ilyet ? Szánalmas ha azt a csajt jobban szereti mint a saját lányát ! Amit leírtál nagyon megbotránkoztató és szomorú . Beszélj a tesóddal és anyuddal is ! Ha nem tudsz máshova menni egyik barátod biztos befogad ideiglenesen . :)

2012. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!