Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam "öregnek"?

Miért érzem magam "öregnek"?

Figyelt kérdés
Olyan öregnek érzem magam,pedig még csak 15éves vagyok.(télen múltam)Vannak nálam sokkal idősebbek is,és ők még élvezik,javában az életet.Én viszont nem! Elég szigorúak a szüleim,még sosem ittam,nem voltam még egy buliba sem.(1-2 születésnapi partit leszámítva..)Nem érzem magam jól,mindig arra gondolok,hogy nemsokára 16leszek,aztán 17-18.. És elment a gyerekkorom. Mit tegyek?Úgy félek,hogy ez miatt bedepizem.
2009. jún. 21. 14:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként.
2009. jún. 21. 14:05
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy 15évesen még nem engednek a szüleid bulizni meg inni szerintem teljesen normális.Ha 16leszel és akkor engednek el nem fog össze dőlni a világ.Fiatal leszel még 18évesen is.Engem se engedtek el ennyi idősen és persze akkor lázadtam de most már értem miért nem.22/L
2009. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert nagy rajtad a nyomás, és nem találtad meg még azt, amiben ki tudsz teljesedni, és örömödet leled. Keress valami ilyen célt, alkoss, ne csak tanulj, nem a bulizásra gondolok elsősorban. Én kb. ennyi idősen kezdtem énekelni, 10 éve állok a színpadon (24 vagyok).
2009. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most itt a nyáriszünt.próbálj valami olyan dolgot csinálni,amiben örömödet leled,vagy ügyes vagy benne.Egyébként szerintem ha összecsapódtok a haverokkal egy bandába,és megbeszéled a szüleiddel,egy ilyen lájtos buliba lehet hogy elengednek.

Hidd el nem vagy öreg,azért érzed így mert gyorsan telnek a napok,és azt vettem ki a szavaidból,hogy nincs olyan dolog amivel el tudnád ütni az időd.Csinálj valami hasznosat,mondjuk takaríts,vagy segíts más házimunkában.

Remélem hamar feltalálod magad,sok szerencsét!

2009. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a Te korodban szerintem nem ritka az ilyen. Még magad sem tudod, hogy gyerek vagy-e még, nincs önálló jövedelmed, nincs még teljesen kialakulva a személyiséged. Hidd el, semmi baj nincs.

Bőven lesz még időd mindenre!Lehet, hogy nem így gondolod, de jobb is ha ilyen fiatalon kimaradsz még a nagy bulizós életből. Később a szüleid is enyhülni fognak és Te is felelősségtudatosabban fogsz majd viselkedni.

Ne haragudj emiatt rájuk, féltenek és nem ok nélkül.

2009. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Igazatok van,próbálok valamit követni,és célt kitűzni magam elé,akkor talán nem lesz ez,hogy unom a fejem,és arra gondolok,hogy csak telnek és telnek a napok,nem csinálok semmit és egyre idősebb leszek.

Megfogadom a tanácsaitokat:)Köszi

2009. jún. 21. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

csak annyit mondanék hogy a bulizás meg ivás az nem a gyerekkorhoz tartozik! az ilyet 18 éves felnött emerek csinálnak. élvezd azt amig a szüleidre számithatsz és vigyáznak rád. hidd el sokkal jobb igy az életed, minthogy igyál bulizgass, és majd valakitöl teherbe ess. és nem is fogod tudni hogy ki volt az apa, mert éppen bevoltál rúgva.

gondolom a szüleid abban reménykednek, hogy amikor 18 éves leszel, addigra már elég érett leszel ahoz hogy igyál és bulizz.

2009. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem késtél még le semmiről. Próbálj értelmes elfoglaltságot keresni. A bulizós éjszakáktól nem leszel fiatalabb!!
2009. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!