Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elöl fut a férfi,...

Tényleg elöl fut a férfi, utána meg a nő, ha házasságról vagy családról van szó?

Figyelt kérdés

Ez az általánosan elterjedt kép és nézet, még tréfásan is szoktunk erről beszélni. Hogy a nő családot akar meg gyerekeket, próbál találni meg megfogni egy ilyen férfit. Praktikákra kapunk javaslatot, hogy hogyan csináljuk ezt.


A férfiak meg nem akarnak, félnek a felelősségtől, megviseli őket (szegényeket), stb. Szinte szégyen lehet a férfiak között, ha valaki 40 éves kora előtt megnősül, vagy ha valaki gyerekben, családban gondolkodik.


Na, én felőlem futhatna a férfi ahová akar, nem üldözném, hogy családot csináljon nekem. Szeretnék családot, de nem mindenáron, Viszont arra sem vagyok hajlandó, hogy úgy tegyek, mintha ez nem érdekelne, annak érdekében, hogy ne hagyjanak faképnél. Ti hogy vagytok ezzel? Nagyon érdekelnének őszinte fiú/férfi vélemények e témával kapcsolatban.

33/N


2009. jún. 21. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én nagyon nem vagyok így ezzel. Én már megtaláltam azt akivel le szeretném élni az életem, és mindenben ketten döntünk, ha meg nem egyezik a véleményünk, próbálunk kompromisszumot találni. A babát is közösen akartuk, és nagyon boldogok vagyunk, hogy decemberben már meglesz a picink. :-)

34/ffi

Ja és plusz a párom 1 évvel idősebb is mint én. :-)

2009. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök! Gratulálok neked és a párodnak egymáshoz.
2009. jún. 21. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fusson ám a radai rosebb!Rég rossz,ha egy férfinek pitizni kell.

Mottóm:ha nem tetszik el lehet menni(még Ferink elött találtam ki,biztos tőlem lopta!:-))

2009. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezzel énis úgy vagyok, mint te, kedves kérdező :) 21/lány
2009. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem futnék utána.

Nekem az előző párom azt mondta, hogy "na jó, legyen gyerekünk, de a ház másik végében fogtok lakni, mert én nem fogok gyereksírásra ébredni". Pedig még nem is akartam akkor annyira gyereket, mert tudtam, hogy lassan elválnak útjaink. Aztán jött a mostani párom, sokkal másabb volt minden, még Ő hamarabb akart babát, mint én. Nekem kb. 13 éves koromban eldőlt fejben, hogy 25 éves koromban akarok szülni. Most 25 éves vagyok és 23 hetes terhes.Sok mindenen átmentünk, kipróbáltunk sok mindent, jártunk-keltünk a világban. De eldöntöttük, hogy most már szeretnénk a picurkát! Egyet értettünk abban, hogy nem akarunk "öreg szülők" lenni(persze semmi baj nincs azzal, hogy valaki 30-on felül vállal babát)

tehát szerintem nem alapvető igazság, hogy minden férfi menekülne a kötelezettségtől vagy a gyerekvállalás gondolata megijesztené Őket. Változó ez is. De ha olyan pasit fogsz ki, aki menekülne, akkor valószínűleg nem Ő az igazi.! :)

2009. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez is egyéni. Mi úgy vagyunk együtt tíz éve, hogy egyikünk sem akar gyereket, most mindketten 28 évesek vagyunk. Lehet, hogy később akarni fog valamelyikünk (azon majd akkor gondolkodunk), de most nem hiányzik. De abban egyetértek, hogy ha egy férfi nem akar, akkor fusson, én sem futnék utána. Nincs jó vége egy "kierőszakolt" babának.
2009. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nő genetikailag jobban vágyik családra és gyerekre, mint a férfi (átlagosan).

Ezek után tényleg előfordul, hogy fut utána. De olyan is van, hogy jön a baba, a férfi meg majd beletörődik (több ilyenről hallottam már). Ilyenkor a nő megy előre, a férfi meg követheti.

2009. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!