Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok volna...

Ti mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Utaztam ma a buszon (távolsági), előttem pár üléssel egy kismama foglalt helyet. Fogalmam sincs hány hónapos lehetett, de már eléggé látszott a hasán, hogy terhes. Az egyik megállónál felszállt egy zsémbes nő és se szó-se beszéd, ráütött a kismama hasára a botjával, hogy adja át neki a helyét. (Volt még hátul szabad ülőhely)

Végül is nem ütött nagyot, csak épp rákoppintott, de mindenki ledöbbent pár pillanatra. Utána szólt neki egy fiatal srác, szintén előröl, hogy "itt a helyem, üljön le ide, nyanya"..

A srác megkérdezte a kismamától, hogy minden rendben van e, ő pedig a helyzethez képest higgadtan mondta, hogy persze.

Ti mit tennétek, ha veletek történt volna meg?? Én biztos nem hagytam volna annyiban..


2012. ápr. 21. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elvettem volna a botját, és egy jó nagyot ráb*sztam volna.
2012. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ott helyben balhét rendeztem volna. Az én pocakomat ne ütögesse egy vénasszony, mert nem jár jól :D
2012. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetris ***** válasza:
100%
Ahogy én magamat ismerem, kő kövön nem maradt volna, ha én is ott ülök akkor a buszon. Hogy mit kapott volna tőlem az a vény boszorkány.....!
2012. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszégyenitettem volna, hogy nem lett volna ereje leülni.
2012. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég voltam kismama, hát, szerintem visszakézből olyat, hogy kirepült volna az ablakon :) Üvegestül. Ja, és ha meglátom, hogy más kismamával ezt csinálja, szintén.
2012. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Lehet bolond volt, azért ez nem egy általános viselkedés.

A kismama reakciójától függ hogyan reagálok.

2012. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

az öregasszonyok között, de, ez általános viselkedés!

én ugyan nem vagyok terhes, de rám is rám tolakodott egy öregasszony, holott ott nem is ülő, hanem állóhelyért ment a küzdelem, és alig voltak a buszon, de ő az én helyemre akart állni....

2012. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bottal a kismama pocakjára csap, ez egy általános viselkedés?

Értelmezd már helyesen amit irt, pl amit te irtál annak semmi köze nincs ehhez.

2012. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

az öregasszonyok rosszindulatú, tapló magatartása.

én így értettem, hogy igen, ez általános viselkedés a körükben.

2012. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A sanda szemmel méregetés vagy hogy egy kismama hasára rávágok bottal az nem egy kategória.
2012. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!