Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most mit tegyek? Mikor lesz...

Most mit tegyek? Mikor lesz ennek vége? Ti már voltatok ilyen helyzetben? Mit csináltatok? Mikor volt vége nektek?

Figyelt kérdés
Úgy két hete interneten voltam, mikor bejött egy ablak ilyesmi szöveggel: Gratulálunk! Ezen a napon a tiéd lehet egy Ipad 2. És én hülye rámentem!! Azóta is kapom a szarabbnál szarabb csengőhangokat, és minden alkalommal lekapcsolnak tőlem majdnem 1000 Ft-ot. Heti rendszerességgel jönnek ezek az üzenetek. Kérem segítsetek!! Már nagyon ki vagyok akadva. Kösz, hogy végigolvastad ezt az üzenetet. A bunkó beszólásoktól kíméljetek! Gyors segítséget kérek!! Előre is kösz a válaszokat!!:)
2012. febr. 24. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahol fel lehet mondani az oldalakun a "megrendelést"de egy hetet akkor is fizetned kell!

Küld át a cimüket pr-be-megbróbálok segíteni

2012. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem voltam így. Esetleg egy szoftver a telódra ami letilt arról a számról mindent. Szolgáltatói letíltás, végső esetben a kártya letiltás új kártya.
2012. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petko333 ***** válasza:
szia! nekem is volt ilyen ahogy feltötem a telefont pénzel rögtön levette falhivtam a szolgáltatomat és megkérdeztem mi ez azt mondta hogy megnézi valamilyen internetes dologra fizettem elö amikor nem is akartam és megkértem öket hogy tiltsák le.meg is teték 5 percben azota nem vesz le pénzt a mobilomrol én ezt javaslom mert igy rögtön meg tudod oldani és után már 1 percig se kell fizetned!
2012. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2012. febr. 24. 15:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ, jó látni, hogy ilyen segítőkész emberek is vannak. Petko333, T-mobilos vagy?
2012. febr. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!