Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek? Már...

Mara Acoma kérdése:

Ez normális szerintetek? Már nem szeret? Vagy el akar üldözni magától?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt (együtt élünk)az elején még minden szép és jó volt, kedveskedett, aranyosan beszélt velem stb. Mostanában meg mintha kicserélték volna. Nem foglalkozik velem, bunkó stílusban szól, egyfolytában káromkodik, nem segít semmiben és állandóan valami utálatos számítógépes játékkal játszik, persze teljes hangerővel. Megbolondulok tőle. Egyszerűen már nincs kedvem semmihez.. A tapló beszólásokról meg már ne is beszéljek... pl holnap se lesz kedved dugni, kiverjem reggel? És ehhez hasonlók....

Ha megkérem valamire, morgás csapkodás stb...


Szerintetek?


2012. ápr. 21. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pffff, kedves. lehet, hogy azt mondanám erre, hogy veled biztos nem, ha kivered, akkor legalább a fürdőben, hogy ne kelljen takarítani a g.det. Azt helló. Amilyen az adjon Isten... bár nekem a mentalitásom is más, én visszaszólok, ha kell.
2012. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja vagy mondanám, hogy persze, inkább verd ki, csak siess, mert elkések a melóból... ha ő is bunkó, legyél te is az :)
2012. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)) Na igen... Nekem is van odaillő visszaszólásom, amit inkább legtöbbször lenyelek. Csak tudod ez régen még poénos volt, de most halálosan idegesítő. És valahogy nem gerjedek be tőle. De Ő észre se veszi magán, hogy mennyire megbánt néha. Csak akkor kér bocsánatot egy esetleges sértésért, amikor az ágyban vagyunk és dugni akar. De amúgy soha. Ma is megkérdezte, miért nem bújok oda hozzá, én válaszoltam, hogy elegem van már abból, ahogy beszél, bánik velem. De nem hallgat végig, visszatámad hogy mert én semmibe veszem. De könyörgöm, ezek után nekem kellene nyalizni neki, vagy mi?
2012. ápr. 21. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szeret? De a maga modjan, de az a fontos, hogy te mit erzel kozben, mit kapsz tole? Biztos, hogy akarod ezt a kapcsolatot?

Az elejen meg csak lattatok egymast, aztan kovetkezik a megismeres ideje, amikor egymas tulajdonsagat, szokasat is megismerjuk, es itt tudod eldonteni, hogy valoban eltudod-e fogadni a parodnak ezt a szokasat, esetleg megkered, hogy valtoztasson, de ha erre nem hajlando, akkor neked lesz szukseged valtoztatasra!

A szeretet szep, az aki szeret, nem engedheti meg onmaganak ezt a viselkedest, stilust, mivel szeret, es figyel rad, tisztel teged!

2012. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem,hogy az ég világon semmit sem kapok, csak adok. Főzök rá, mosok, takarítok, törődök a gyerekével, intézgetem az ügyes-bajos dolgait stb... Nem járok sehova, nincs egy barátom se. Ő pedig? Hazaér, eszik, gépezik, fürdik, alszik. Ennyi. Bocs, néha elmosogat...
2012. ápr. 21. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ő sem hiába nem él a gyereke anyjával...Intő jel lehetett volna.
2012. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 eve egyutt eltek, elettarsak vagytok, de nem birtokoljatok egymast! TEhat neked is legyen meg a sajat kis maganeleted, hobbid, hiszen igy egy ido utan elfasulsz, belefaradsz a monoton napokba, hiszen mindennap egyforma, mintha gep lennel, amit ejszakara kikapcsolnak, s reggel ujra beinditanak...

Hobbi, torna, baratnok, setalni a termeszetbe, te torodj magaddal, ne a parodtol vard ezt el, hiszen amikor vidaman varnad haza, mosolyogva, talan maskeppen reagalna, viszont igy hazaer, te ott vagy faradtan, ingerulten stb., de errol te tehetsz, mivel kalitkaban elsz, amit te teremtettel meg igy, tehat valtoztass az eletmododon! NEm haztartasi alkalmazott vagy, szerelmi kapcsolatban elsz, elettarsad van, aki nem a felettesed, de nem is vagy a cseledje pl.!

2012. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menekülj, ez a pasi nem fog megváltozni.Tapasztalatból tudom csak én most 18 év házasság,26év ismeretség után mennék világgá.közösen házasságunk alatt fizettük legénykori botlása után a gyerektartást,közben szinte egyedül neveltem most 17 és 14 éves fiainkat,mert semmibe nem segített.Sokáig tűrtem csendesen,bíztam,hogy változik.De egyszer minden kötél elszakad,ki merem nyitni a számat és azt mondja,hogy minden nő szemét.Ha nincs tőle még gyereked könnyebben szabadulhatsz.Én is rájuk tekintettel nem léptem,de ma már bánom.legyek előtted elrettentő példa.
2012. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20:54

A szomoru az, hogy tevesen gondoltad te is, mivel nem tudhattad!

Egy szemelyisegnek vannak tulajdonsagai, szokasai, mint neked is, tehat lehet rossz, vagy jo. Eggyel tisztaban kell lenni, hogy ezek a meglevo tulajdonsagok nem fognak megvaltozni, hanem a korral elhatalmasodni fognak, igy lesznek belole berogzott szokasok, hiszen tapasztalni leeht azt, hogy mar egy erett embert megvaltoztatni nem lehet, mivel nagyon ritka szemely az, aki onmagaval szembenez, es elfogadja azt, hogy ez a szokasa negativ, rossz, es artalmas az egesz kornyezetere, es elfogadja, hogy valtoztat ezen, mivel megmenteni akarja a csaladjanak az eletet, de ez nagyon ritkan fordul elo.

A ffi uralkodo tipus, tehat hiu, mar ezert is inkabb eldurvul, mint alkalmazkodo lenne, tehat ha mar egy kapcsolat elejen latni ezt, erezheto, akkor ott mar lepni kell, mivel rosszabb lesz, mint tapasztalod is.

2012. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21:46 nagyon jól látod a dolgokat.
2012. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!