Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki 20 is...

Lehetséges, hogy valaki 20 is elmúlt, és csak most jött volna rá a tinikor?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az ember akkor esik vissza a "tinikorba" amikor új életet akar kezdeni,ez lehet bármilyen trauma, vagy valami nagy dolog után (pl szakítás, vagy hosszú kórházi betegségből felépülés)

az az időszak tényleg olyan, mintha rájött volna az emberre a tinikor

2012. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor már mindent értek, köszönöm szépen!
2012. ápr. 18. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
ha tii korba nem tombolta ki magát és egyéb dolog akkor lehetséges.
2012. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha ez alatt például a bulikat érted akkor teljesen egy cipőben járunk :D régebben elég otthonülős voltam, most meg alig várom a hétvégét, hogy mehessek :) szintén 20 :)
2012. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ó, elmúltam 25 és most élem a második tinikoromat... :D
2012. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is rajtam van :).

Mondjuk én ezt két dolognak tudom be.

Az egyik, hogy kamaszként eléggé fogtak a szüleim és sok mindenből kimaradtam, ezért mindezt körülbelül 19-20 éves koromban kezdtem pótolni mert akkor már "szabad" voltam.

A másik, hogy nem érzem magam érettnek a felnőtt élethez és iszonyúan félek az elvárásoktól, a felelősségtől, ezért mintegy menekülésként használom a dolgot.

25 éves vagyok... (L)

2012. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, leginkább az utolsó válszolóval tudok azonosulni :). Csak nekem már elkekzdődött a felelősség, és szintén legszívesebben kiugranék az egészből.
2012. ápr. 18. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
26 vagyok,van két kis gyerekem,és minth engem is kapsdosna valami...tul vagyok egy pszichiatriai kezelésen,meg egy két traumán,szal lehet hogy az első válaszolonak van igaza. nem akarok kulonoseen uj életet kezdeni,tudom hogy felelős vagyok a gyerekeimért,ami alol nem akarok kibujni,de kicsit jo érezni hogy ujra élek.
2012. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, főleg, ha addig nem volt neki lázadó kora. Pl. a bátyámnak is a főiskolán volt, bár az sem túl heves és egy haverjának is akkor voltak tinisrácos felfedezem önmagam korszaka. Mert ők érettségiig nem jártak sehova, csak a tanulás ment, és utána tudtak kibontakozni.
2012. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán! Én 32 múltam és most jött rám a bulizhatnék... Csak már nincs kivel. :S
2012. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!