Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elszöknék itthonról keresné...

Ha elszöknék itthonról keresnének vagy soha többé látni se akarnának a szüleim?

Figyelt kérdés
21/L
2012. ápr. 16. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha elszöksz miből szöksz? Először a rokonoknál, ismerősöknél, barátoknál keresnének. Hova mennél? Pénzed miből lesz?

Inkább menj dolgozni, és költözz albérletbe.

2012. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha utálnak, nem fogja őket érdekelni ez a dolog. Eddig se vettek észre, ezután sem fognak. Tapasztalat.
2012. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akinek szöknie kell 21 évessen azt valószínűleg az interpollal köröznék ami magyarra fordítva azt jelenti,hogy szeretnek csak nem tudják kimutatni kellően.
2012. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

21évesen már nem lehet szökni,csak elköltözni.

A rendőrség nem keresne,mivel nagykorú vagy és jogod van elköltözni.

2012. ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Úgy kezelnek, mint egy 13 éves csitrit, mikor okot nem adok rá. Tehát nem viselkedem gyerekesen. Ha megmondom a véleményem, hogy majd nem ebben a községben akarok lakni akkor kiakadnak.

És, igen gondolkoztam, hogy elköltözöm albérletbe, de sajnos tanulok egyetemen és mellette nem tudok dolgozni, mert bejárós vagyok, naponta másfél órát utazom, kb oda vissza... Koliba nem engednek el.

Most próbálok a zsebpénzemből elrakni valamennyit.

2012. ápr. 17. 13:17
 16/21 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem engednek el? Fogod magad és elmész. Nem lehetsz ennyire életképtelen 21 évesen.
2012. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Könnyen írogat itt mindenki, hogy fogja magát és elmegy. Na de miből? Egy albérletnél le kell tenni előre 2 havi kauciót, még ha össze is fog valakivel akkor is kell több tízezer Ft, aztán miből tartja el magát?

Diákmeló tényleg nem megoldható bejáráskor, azt én is tapasztaltam, na meg ha van akkor is időszakosan. Kollégiumot meg szociális alapon adnak, ha nem lakik elég messze és nem elég csóró az ember, akkor nem kap.


Szerintem, ha a kérdező tehette volna már rég elköltözött volna.

2012. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
igen, már megtettem volna, hogy ha tudtam volna
2012. ápr. 18. 08:26
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kommunikációs probléma ez.

próbálj kijönni a szüleiddel! Mondd el nekik ugyan ezt! Naponta! Előbb berzenkednek, de minden nap nem lehetnek felháborodva., Előbb - utóbb szóba állnak veled. Mondd el, hoyg nem szereted, hoyg úgy bánnak veled, mint eg ygyerekkel! Én közléseket használj. Közben dícsérd is őket, köszönd meg amit tesznek! Csak mondd el, neked mi kellemetlen és mit kívánsz!

De ha szükséged van a támogatásukra, akkor neked kell jobban alkalmazkodnod.

N eazt mondd: Ti ssosem figyeltek rám, ti így meg úgy. Ez nem jó! Azt mond: Szeretném, ha felnőttként kezelnétek., Sokat tesztek értem, Köszi. Úgy érzem, meg lehet bennem bízni. Nagyon zavar, ha gyerekkeént bántok velem. 21 vagyok!! Szóval: magadról beszélj. Őróluk csak pozitívat! Nyugtasd meg a félelmeiket!


Ne tekint magadra gyerekként! Akkor ők is másként látnak majd.


"Ha elszöknék itthonról.."- ilyet felnőtt nő nem ír.

2012. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"keresnének vagy soha többé látni se akarnának" - egy felnőttnek ez sem kérdés. Ez gyerekes kérdésfeltevés volt!
2012. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!