Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rendezzem el?

Hogyan rendezzem el?

Figyelt kérdés
Pár jegyet nem mondtam meg a szüleimnek de a bűntudat már szinte felemészt ,és amint szóba kerül az iskola a szívem úgy dobog mintha most futottam volna le a maratont! Légyszi segítsetek nagyon félek elmondani!!

2012. ápr. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy nagy levegőt és mondd el. Elmúlik félelmed.
2012. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó köszi csaka baj h nem először fordul elő !
2012. ápr. 16. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha kellemetlenek neked ezek a tünetek, csak azzal gyógyíthatod, ha elmondod akármennyi is volt. Ennél jobb tanácsot nem hiszem hogy kapsz itt.
2012. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet, és őszintén mondd el ami benned van, és azt is mi vezetett oda, hogy rosszak a jegyeid, és írd le hogyan szándékozol ezen változtatni.Figyelj, annak hogy elmondd, a tudtukra hozd....hát sok módja nincsen.Talán enyhít valamit ha megelőzöd a bajt és tőled tudják meg.Őszintén aki nem csinált ilyet, az nem is volt igazán diák.Nem embert öltél.De tudniuk kell.Az ő felelősségük is felmerülhet, joguk van hogy felülvizsgálják a dolgot.Talán az első düh után közösen találtok megoldást(pl. felzárkóztató különóra)Vagy esetleg kérd segítségüket, hogy sokat segítene neked ha kikérdeznék a leckét.Ez nem gyerekes, mi még egyetemen is csináltuk.

Sajnálom hogy így alakult, de nem késő helyrehozni.hajrá!

2012. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat ,szerintem ma neki fogok lendülni? <3
2012. ápr. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!