Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendezzem be a szobákat?

Hogy rendezzem be a szobákat?

Figyelt kérdés

hamarosan összeköltözünk a párommal, a lakás egy nagyszobából és két kisebb szobából áll. a nagy szoba lesz a háló, a két kisebb szobára kellene valami ötlet. Mivel mostanába nem tervezzük a gyerekvállalást, így az egyik kis szobát gardrobnak gondoltam a másikat vendégszobának!

de jó ötlet és praktikus szerintetek, ha a ruháink nem a hálóba vannak hanem egy másik szobába?

köszi


2012. márc. 26. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nappali nem lesz? már bocs, de szerintem balgaság abban a szobában vendéget fogadni, néha kajálni, ahol alszotok.

a nagyszoba legyen nappali, az egyik kisebb a háló, a másik a gardróbszoba.

a vendégszoba szerintem felesleges.


a ruhákat úgy érdemes elhelyezni, hogy a nagyobb cuccok, pulcsi, kabát, nadrág a gardróbban, a fehérneműk, zoknik, pólók a hálóban egy fiókos szekrényben vannak.

2012. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsi nem irtam.

természetesen van nappali, konyha fürdőszoba is. csak a szobák berendezésére voltam kiváncsi, de azért köszi a választ

2012. márc. 26. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik a párod, hogy ekkora lakása van? Komolyan kérdezem! Nekem még nincs szakmám, még bármi lehetek!
2012. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy a páromé a lakás? én csak azt irtam hogy összeköltözünk ;)
2012. márc. 26. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha pontosan teszed fel a kérdést, akkor nem értik félre a válaszadók, h mit szeretnél.

tehát amerikai konyhás nappali, plusz 3 szoba. oké. akkor valóban lehet a legnagyobb szoba a háló, a másik kettő pedig tetszés szerint gardrób, ill. vendégszoba. célszerű, a sötétebb, kisebb szobából gardróbot csinálni.

a szobákat ízlés szerint rendezd be, a sok növény feldobja, azt javaslom :)

2012. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerria ***** válasza:
100%

Ha a fürdő melletti szobát (ha van ilyen) alakítod gardróbnak, az a legjobb.


Ha szoktatok vasalni (mi akasztva szárítunk, és nem vasalunk), akkor érdemesebb nagyobb szobát választani a gardrobnak, mert akkor a szárítás, vasalás dolgot úgy tudod végezni, hogy ha vendég jön, akkor nincs kupihatás.


Én biztos így gondolkodnék.


Vendégszoba sem rossz ötlet, sajnos az nálunk nincs, pedig sokszor lenne rá igény, mert jönnek a nagyszülők a babához hétvégente.


Ha valamelyikőtök dolgozik, tanul otthon, akkor arra is lehet egy szoba, ahova el tud vonulni... és nem zavarja pl. tv, vagy az általános zajok...


Sikeres összeköltözést :)

2012. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a fürdő mellett a nagy háló van, a fürdővel szemben lévő szobát gondoltam gardrobnak!

én is ugy gondoltam, hogy ott lesz a száritás és vasalás is :)

köszönöm szépen

2012. márc. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!