Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már vegetáló, álló...

Voltatok már vegetáló, álló helyzetben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy mondjuk kijárod a sulit, dolgozol olyan helyen, amit nem szeretsz, kibírod valameddig, utána éled fel az addig lerakott pénzed, várod, hogy hátha jobb lesz a munka világa, hogy lesz szakmádba melód, próbálsz tanulni is, a kaját úgy veszed, hogy minél tovább kibírd anyagilag, szóval vegetálsz így, nem éled igazán az életed. Van más is így? És ne lustának tartsátok az ilyen embert, mert mondom dolgozik gyárban is, de nem akar ott megragadni, ebbe azt hiszem senki sem szólhat bele, ha többet akar az élettől valaki, minthogy csak "mindegy csak legyen valami meló"
2012. ápr. 12. 09:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
na jó, de volt utána kérdésem. nem ennyiből áll, hogy igen a válasz oszt kész. :)
2012. ápr. 12. 13:18
 12/13 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek, viszont akármennyire is utálod a munkád, hacsak nincs egetverő nézeteltérés, butaság addig otthagyni, amíg nem találsz másikat.
2012. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen de mint már írtam másfél hónapja ott hagytam. és le is írnám az okát, csak már unom én is annyit meséltem el másoknak. mert gyerekesnek tűnik a melóstársakkal való vitázás, de nálam betelt a pohár. ennyi.
2012. ápr. 12. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!