Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesít már a húgom,...

Nagyon idegesít már a húgom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít... 19 vagyok, ő meg 13. Talán most változik benne sokminden, most érik, meg stb, stb, de ez már akkor is sok...


A szobámba járkál, ami azért idegesít, mert mindig is olyan ember voltam, akinek szüksége volt privátszférára ő meg erre nagy ívben sz*rik, és annyira kíváncsi típus, mindenről tudni akar, mindent hallani akar itthon, (családtagok problémáin át nagyiról, banki ügyekről is hallani akar, csak tudnám minek) Volt hogy már rajtakaptam hogy a szobámban volt (mindig csukom az ajtót)


Sajnos nincs kulcs az ajtómhoz, lakatost meg nem hívhatok mert a szüleim kiakadnak hogy mi az hogy ennyire mérges vagyok vagy titkolózom pedig csak nem akarom hogy a dolgaim, képeim, stb. nézegesse más. Azt csinálom hogy ha becsukom az ajtót mindig egy kis papírcetlit teszek az ajtóhoz így ha a papírcetli le van esve tudom hogy bent járt valaki (a szobám az emeleten van, húgoméval együtt és anyuék nem gyakran járnak fel oda meg ők úgysem mennének be). De ez kb. 2szer fordult elő, hogy leesett viszont ma rajtakaptam a tesóm hogy azt lesi, vajon bentvan-e a papírcetli az ajtó szélénél (mindig kilóg egy kis csücsök a papírból, ha rácsukom az ajtót).


És rohadtul idegesít már... anyuékkal nem tudok erről dumálni mert szerintük csak kíváncsi meg majd kinövi, fogadjam el így őt, bla bla bla de ha egyszer nem akarom hogy a dolgaim nézegesse??! Pl. nem szívesen venném ha óvszert nézegetne a szobámban mert semmi köze hozzá milyen magánéletem van és ezért idegesít... mit tegyek? lakatost sem hívhatok hogy cseréljen zárat és legyen kulcsom.


Más módszer az én papíros-cetlis módszeremen kivül lenne?


2012. ápr. 11. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem kell lakatos. Egy tartó az ajtóra és egy az ajtófélfára, és ezt a kettőt összelakatolod. Meg is van oldva. Anyádéknak meg adsz kulcsot, mert ugye bármi lehet, ami miatt be kell menniük (hirtelen beázás, égve hagyott lámpa stb).
2012. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
90%
rakj folpackot az ajtóra, ráncok nélkül! menj el otthonról, és rakj be egy kamerát! Vicces lesz nézni, ahogy a húgod nekitapad! xD ezt 1szer 2szer megcsinálod, utána nem lesz kedve kutakodni!
2012. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szobáját túrd át, ez egy jó ötlet, de az arcon vágás is jó ötlet, csak egy kicsit drasztikus.
2012. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát én tuti képen törölném, ha a szobámban kutakodna, utána meg apám engem, hogy miért bántom szegény szerencsétlen gyereket.

Sajnálom, de nem tudok segíteni, bár közös szobánk van (és a korkülönbség is kisebb), nem turkálunk a másik holmija között. Sőt, igazából még akkor sem turkál/kíváncsiskodik, ha arra külön szülői kérése van, mert "nem az övé".

2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, na mit csináltál? HA nem jelent nagy gondot, megoszthatnád velünk is!
2012. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Üsd le :D
2015. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A papíros módszert használom.
2015. febr. 26. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!