Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyunak, hogy...

Hogy mondjam el anyunak, hogy borotválni kéne "ott"?

Figyelt kérdés
12 vagyok, lány, de fejlettebb vagyok a koromnál,(testileg) és szeretném valahogy leborotválni legalább a bikinivonalnál, nagyon kényelmetlen. hogy mondjam el neki?
2012. ápr. 11. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szüleid még meg is könnyebülnek majd, hogy nem óvszerért vagy terhességi tesztért mész le. :)

17:24 voltam.

2012. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez a helyzet.. : )
2012. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
nem tudom, el merjem-e mondani anyunak. a boltba nem tudok leugrani, mivel nincs a közelünkben bolt. nemtudom, mit tegyek ;(
2012. ápr. 11. 18:15
 14/24 anonim ***** válasza:
Kicsim, állj oda anyud elé és közöld vele egyszerűen. Gondolom, ő is csinál a bozonttal valamit.:-) Ezen nem kell ennyit aggodalmaskodni. Természetes dologról van szó.
2012. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy legközelebb vigyen magával a kozmetikusához. Hatékonyabban el tudja tüntetni a nem kívánt bozontot. Igaz, először kicsit fájhat, de ki lehet bírni. Egyébként az ilyen anya-lánya programok jobban össze is kovácsolhatnak benneteket :)
2012. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Megértelek. :)

Mondd anyukádnak, hogy szükséged lenne egy borotvára, és kéred, hogy ne faggasson. :)

2012. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

- Anya! Kilóg a szőr a bugyimból! Mit csináljak?!


Erre ő: - Megoldjuk kislányom, megoldjuk.

2012. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy zavar a lábadon lévő szőr, vegyen neked egy borotvát. Aztán lekapsz mindent, ahhoz már semmi köze senkinek.
2012. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen viszonyban vagytok anyukáddal? Szoktatok beszélgetni valami komoly dologról? Rólad, problémákról ilyesmi. Szerinted mennyire prűd?
2012. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én megértem a problémád, nekem nem volt olyan viszonyom anyukámmal, hogy megtudtam volna vele ezt beszélni, és borotvát se tudtam volna magamnak venni.

Apa borotvájára tettem egy új fejet (azt szerencsére elérhető helyen tartotta) :), és azt használtam. persze a férfiborotva nem a legjobb megoldás, de nem volt más :)

2012. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!