Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóba hozzam ma...

Szerintetek szóba hozzam ma nekik a pénzt?

Figyelt kérdés
Ma költözünk össze a párommal saját lakásba, neki a szulei semmivel sem szálltak bele, az egész felretett pénzem rament a lakásra (régóta dolgozok), minden bútort meg a szükséges cuccokat az én penzembol vettük meg, meg a szüleim is segítettek venni pár dolgot. A barátnőm szülei meg még 2 éve elkertek 300000 ftot, aztán igerettek, hogy részletekbe vissza adják, de nem kaptam vissza semmit, meg nem is mentem le hozzájuk kb 1 éve. Ma muszáj lemennem, bunkóság lenne, ha mondom a a faternak, hogy akkor most havonta utal 50000et fél évig? Vagy ha nem utal, fizetés napkor megyünk a munkahelyére egy haverommal, és szépen elkiserjuk az OTPhez, hogy levegye a pénzt? Szükségem lenne arra, úgy adtam kölcsön, hogy vissza adják.

2012. ápr. 6. 10:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De ha mondom nekik, akkor meg mekkora egy bunkó vagyok.
2012. ápr. 6. 11:48
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy TE vagy bunkó? Hát én kb lesz*rnám, hogy mit mondanak rólam. Ide a pénzt s aztán nem is kell többet találkoznotok!
2012. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Meg nem szeretek (vissza) keregetni, én sosem kértem kölcsön még, de ha előfordulna, az első dolgom lenne, hogy igyekeznek vissza adni.
2012. ápr. 6. 11:49
 14/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja a párom, hogy hagyjam őket, van elég bajuk, majd kifizetik, de nem akarom annyiban hagyni, nem kevés pénzről van szó.
2012. ápr. 6. 12:10
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

de kedves a párod is.

minthogy nyaggatná ő is a szüleit hogy adják meg a tartozást

hát ne haragudj de a barátnőd beszólása hogy ne nyaggasd a a szüleit betett nekem

akkor menjen el, szépen dolgozni ő és adogassa vissza amivel a szülei tartoznak.

szép kis család elsunnyogni 300 ezer forintot..

és 2 éve még havi 10 ezerrel sem tudták volna törleszteni mi?

tudták? nem is akarják ! ENNYI

barátnőd is eléggé s.z.e.m.é.t.

2012. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha sok felé tartoznak, kevés az esély, hogy éppen Te leszel az első, akinek elkezdik törleszteni. Majd először oda fizetnek - ha egyáltalán fizetnek -, ahol a legjobban szorul a hurok.

Ha nem készítettetek róla papírt, akkor én utólag biztosan megtenném, egy percig nem bíznék bennük tovább.


A tartozás, az tartozás, illik megadni, ha egy idő után ez magától nem megy, akkor drasztikusabb eszközökhöz kell nyúlni, miután nem kis összegről van szó. Nehogy már Te támogasd őket az összegyűjtögetett vagyonodból !

2012. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

"Vagy ha nem utal, fizetés napkor megyünk a munkahelyére egy haverommal, és szépen elkiserjuk az OTPhez, hogy levegye a pénzt?"


Ezt felejtsd el! A lehető legrosszabb ötlet, ami csak az eszedbe juthatott!!! Ha a kedves após felnyom a zsaruknál, csúnya kellemetlenséged lehet belőle! Hidd el, tapasztalatból beszélek...

2012. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi volt? Sikerült valamit intézni?
2012. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!