Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Megharagudott...

Most mit tegyek? Megharagudott rám, mert jön hozzám a fia.

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt, úgy alakult, hogy nem tudok haza menni húsvétra (250 km-re lakom mindkettőnk otthonától) ezért a párom úgy döntött fel jön hozzám. Úgy próbáltuk, hogy békesség legyen, jöjjön csak hétfőn, a hétvégét, az ünnepet töltse otthon.

De így sem jó, háborog a tenger. 5 év után tényleg nem "jár" nekem ennyi? :(


2012. ápr. 6. 09:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces, mert minden talál (még a 250 km is:D, mondjuk én kerekítettem nekem olyan 230), kivétel az nem talál, hogy a másik kérdező azt írja, neki nem mondaná az anyós a szemébe. Nekem a szemembe mondta (legalább is képletesen), emailt és sms-t is kaptam, olyant amilyent eddig soha:-S Köpni nyelni nem tudtam, nem is válaszoltam egyikre sem...

Ha ezt nem érti meg én nem tudok amit mondani...:(

2012. ápr. 6. 14:12
 12/13 anonim ***** válasza:

És megkérdezhetem hogy hogy reagáltad le?


Mert mi épp összeköltözni készülünk,és hasonló reakcióra számitok

2012. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem reagáltam. Nem fogok pitizni sms-ben. Ha valami van, akkor azt a szemembe kérem mondani...

A párom fogja ezt most lerendezni, aztán meglátjuk később hogy alakul.

Amúgy tényleg bánt a dolog, mert másképpen minden rendben:(


Sok sikert Nektek

2012. ápr. 6. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!