Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy baj ha egy család...

Nagyon nagy baj ha egy család tagom utál?

Figyelt kérdés
nagyon jó a családom kivéve egy embert :a testvéremet nagyon utál és nem tudom miért nem emlékszem hogy meg bántottam volna valaha is de már egy éve csak olyanokról beszélünk ami mind a kettőnket érint pl:ki használja a gépet .Meg próbáltam vele beszélni de nem ment mert ha elő hoztam ezt a témát hogy miért utál akkor nem válaszolt és be ment a szobájába és nem nyitotta ki az ajtót szerintettek mit tegyek ez ellen?(értelmes válaszokat kérnék) köszönöm előre is:P
2012. ápr. 5. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te, és hány éves a testvéred?

Szerintem mind a ketten kamaszodtok, ilyenkor ez normális. Idővel változni fog, próbáljatok meg kevesebbet vitatkozni, és jobb lesz.

2012. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 16 ő 14
2012. ápr. 5. 11:10
 3/8 A kérdező kommentje:
köszike a vállaszt:)
2012. ápr. 5. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is utál a tesóm. Szerintem a közös szobánk miatt. Mivel néha itthon is vagyok, meg sohanapján sem fog elköltözni, ezért ez így is marad. 27, én 25 vagyok.
2012. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam írni, hogy pl hazajövök ápolni az édesanyánkat, vagy bemegyek az egyetemre, akkor itthon vagyok, a tesóm meg nem fog elköltözni.
2012. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg, mondd meg,hogy addig nem használhatja a gépet amíg el nem mondja,hogy mi baja van + azt is hozzá teheted,hogy te neked ez rosszul esik,hogy utál téged,és ne haragudjon ha valaha is megbántottad.
2012. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat azt hiszem meg fogom vele tudni beszélni ez a gépes ügy pedig tényleg jó ötlett remélem ki fogok valahogy békülni vele:D még egyszer köszönöm az értelmes válaszokat:P
2012. ápr. 6. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megbeszélni vele. Ha nem sikerül viselkedj vele úgy mint ő...

Esetleg ha a továbbtanulás előtt áll segíthetne a kapcsolatotokon az ha elmegy koleszba mert gondolom te nem vagy kolis. Esetleg te elmész koleszba. Általában segíteni szokott a tesókon a távolság.

2012. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!