Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzhetném meg a páromat...

Mivel győzhetném meg a páromat, hogy ne költözzünk vissza?

Figyelt kérdés

A párommal 2 évig Franciaországban éltünk egy nagyon rossz környéken , mindennaposak voltak a rablások csak feketék és arabok, (panelban laktunk az egész házban 2 fehér család élt) és én eleve nem érzem jól magam egy idegen kultúrában (olyan mintha Afrikában lennénk, mindenki fekete, a kultúra meg úgy összességében minden)

Nekem annyi előnyöm volt,hogy megtanultam franciául de egyébként egész nap otthon ültem csak a párom dolgozott,pár hónapja hazajöttünk és azóta itt vagyunk, de a párom most visszaakar menni mert itt nem talál rendes munkát (ott sem, de ott jobban éltünk)

Én viszont egyáltalán nem akarok visszamenni...a párom pedig nagyon visszaakar menni, neki ott lett egy csomó barátja is ő jól érzi ott magát.


2012. ápr. 3. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Ajánlom hogy nézd meg a Gyűlölet c. filmet, akkor majd jobban átérzed a miliőt! :)
2012. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd megnézem ,de a cim alapján azt tudom mondani,hogy nekem nem a színükkel van a bajom, hanem,hogy a többség rabol és bűnöznek az csak plusz, a kultúrával van inkább bajom.
2012. ápr. 3. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ott játszódik, csak 1995-ben. Gondolom, azóta se nagyon változott ott semmi. Bűnözés, kilátástalanság. Megértem, hogy nem akarsz oda visszamenni.
2012. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg,hogy költözzetek másik városba,mert ott nem érzed jól magad.Mármint Franciaországban.
2012. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Múltkor felgyújtottak egy autót az utcán csak úgy mert olyan kedvük volt....

2 hete laktunk kint mikor jöttem haza a boltból és egy motoros két fekával kishijján elgázolt mert mentek vagy 200al néhány perc múlva egy szirénázó rendőrautó utánuk, persze addigra már sehol sem voltak.

Olyanokat csinálnak,hogy ketten ülnek a motoron és az utasnál van egy vastag farúd amivel leütik a járdán a járókelőt, leugrik az utas,felkapja a táskát és visszaül majd elhajtanak.

Valahonnét jöttem haza, éppen mentem fel a lépcsőházba mikor egy kis suttyó gyerek leakarta rántani a táskámat a vállamról, szerencsére nem tudta, de én nagyon megijedtem.

Máskor az iskola előtt mentem autóval, átengedtem két gyereket a zebrán ebben a percben az iskola előtt a szúrta hasba az egyik gyerek a másikat.

Esténként 30-40 fős bandákba verődnek és aki nem közéjük tartozik az elkezdheti írni a végrendeletét.

Nincs kedvem tovább sorolni pedig bőven tudnék még komolyan ez töredéke annak amit itt láttam és átéltem...

Nekem az egész ország nem tetszik, viszont a párom jól érzi itt magát és ő teljesen beilleszkedett, nem tudjuk mi lesz ...

2012. ápr. 3. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez nagyon kemény, filmen még elmegy de a valóságban a hátam közepére sem kívánnám. A párod nem tudom hova tudott beilleszkedni, de ha a bűnözők közé akkor gondolom neked ott semmi keresnivalód nincs.
2012. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam hírét, mi megy ott, de egyébként sok európai városban ugyanez van munkásszállók környékén, és mindenhol az arabok meg a feketék miatt szar a közbiztonság. Pl egy ismerősöm Németországban dolgozik, ott is van ilyen... :S vagy egy másiknak a rokonai Malmöben élnek, mindennaposak az utcai összetűzések a fekák közt.
2012. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt azért hozzáteszem,hogy nem egy gengsztertanya az egész ház, de 10-ből 6 embernek volt már köze a rendőrséghez...

A szomszédunkban például egy fekete 80 éves nyugdíjas tanárnő lakik,neki sokat segítettem,beszélgettem vele, meg velem egykorú az unokája ő havonta 2-3x jön, itt ő a legjobb barátnőm, persze a barát szó még erős mert nem tudunk sokat találkozni, de ő áll hozzám a legközelebb, mint ismerős.

A páromnak vannak normális barátai is, de ha itt 5 haverod van abból 2-3 tuti,hogy bűnöző szóval akad köztük az is.

2012. ápr. 4. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!