Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem bosszant, hogy egy...

Csak engem bosszant, hogy egy nő aki hűtlen volt a kapcsolatában, nem bukik le? Nem egyszeri alkalom, hanem rendszeres.

Figyelt kérdés

Azok akik rendszeresen csalják a párjaikat, szinte már rutinból, miért nem buknak le?

Ha én egyszer neadjisten megtenném, mert épp elment az eszem egyszer, tuti lebuknék.

Aki heti rendszerességgel csinálja, az meg röhög a markában. :(


2012. ápr. 2. 09:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nézd, ha valaki átb*ssza a párját, tisztában van a következményekkel. Ha lebukik, lehet hogy válás lesz a vége.

Senki nem kényszeríti.

Igen is, bukjon le.

2012. ápr. 2. 09:48
 12/26 ano26 ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene bosszankodnod, gerinctelen, erkölcstelen ipari hulladék az aki megcsalja a párját.

Ha más kell neki, akkor véget vett a kapcsolatnak anélkül hogy bármit is lépne a ,,szeretett" lény felé. Szerintem ez így korrekt és ez a világ nagyon fertőzött... Engem nem bosszant az biztos!:) Az ő bajuk...sajnálom a megcsalt félt és ennyi.

2012. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ilyenkor eszembe jut, hogy mi lett volna ha én ilyen párt fogok ki magamnak, aki rutinos megcsaló.
2012. ápr. 2. 10:02
 14/26 anonim ***** válasza:
62%
Miért zavar az téged, hogy valaki megcsalja a párját? Ha otthon nem kapja meg azt, amire vágyik, persze, hogy félre lép. Nem válnak el, mert a vagyonban nem tudnának megegyezni. Erre nem gondoltál? Lehet az is, hogy otthon már nincs is szex, csak élnek egymás mellett, mint két testvér.
2012. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem szapulok senkit. :)

De mindenki azt kapja amit megérdemel.

Ez vonatkozik a megcsalt emberre és a megcsalóra is.

2012. ápr. 2. 10:24
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom ezt a mentalitást megérteni. Engem annyira nem tud érdekelni, hogy más hogyan éli a magánéletét... van sajátom, az leköt.
2012. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Szólni kellene, hogy a kérdés címét írják át "Savanyú a szőlő"-re.
2012. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, a szőlő jól van és eszébe sincs megsavanyodni. :)
2012. ápr. 2. 10:42
 19/26 anonim ***** válasza:
55%

Belelátsz mások életébe? Tudod a választ a miértekre? Csak kiabálsz vakon a nagyvilágba, hogy ezek ilyenek-olyanok....

Tényleg kezdem azt hinni, hogy irigykedsz rájuk....

2012. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem látok bele mások életébe. De azt gondolom, hogy egy megcsalásra nincs elfogadható ok, nem is kell keresni a "miért"-jét. Csak annak, aki épp a kakiban ül.

Hogy miért?


Egy férfi félrelép, holott boldog kapcsolatban él. A nő reménytelenül szerelmes, azt hiszi megtalálta a nagy Ő-t, holott csak egy olyan férfi mellett horgonyozott le, aki nem a fejével gondolkozik, hanem a f***a után megy.

A nő nem érdemli meg az igazságot? Hogy kereshessen mást, aki mellett boldog lehet? De!


Másik példa:

férfi valamit nem kap meg otthon, megy máshoz. Ha lebukik, esetleg meg tudják beszélni a párjukkal, hogy mi hiányzott, ezáltal javulhat a kapcsolat.


Fordítva ugyanez a helyzet. Egy férfi miért szenvedjen, csak mert egy nő nem tudja összezárni a lábát?

Megérdemli, hogy olyan társat találjon, aki hűséges.


Ha a nő nem kap meg valamit otthon, és elmegy máshoz. Nem jobb lenne ha lebukna, ezáltal kiderülne a dolog "miért"je?! És vagy megtudják beszélni vagy nem.

2012. ápr. 2. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!