Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotoknak adjátok el...

Ha a párotoknak adjátok el valami cuccotokat, akkor tőle is ugyanannyi pénzt kérnétek el, mint másoktól?

Figyelt kérdés
Eladom neki a gitáromat és az erősítőmet, szemétség ugyanannyi pénzt elkérni tőle is, mint amennyiért pl egy idegennek adnám el? :P Vagy már alapból szemétség tőle pénzt elkérni értük?
2012. ápr. 2. 08:08
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és persze még nem élünk együtt.
2012. ápr. 2. 08:09
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem laktok együtt, akkor kevesebbet kérnék, mint mástól. Ha már igen, akkor meg használja csak, de az enyém maradna.


Az ingyen odaadást azért nem mondom, mert szép és j lenne, de neked is pénzbe került. Ha nem nagy érték, csak akkor adnám.

2012. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez attól függ, milyen a viszonyotok.

Nem éltek együtt, de mióta jártok, terveztek-e közös jövőt vagy még csak az elején vagytok?

Én odaadnám kicsit olcsóbban, de szerintem az a legjobb ilyenkor, ha vesz újat, vagy mástól, addig meg használhatja a tiédet.

2012. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az elején vagyunk, 7 hónapos kapcsolat.
2012. ápr. 2. 08:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsit olcsóbban, mondjuk piaci ár mínusz tíz százalékért adnám el neki. De azért elég szerencsétlen helyzet ez így :D
2012. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem adnám el neki, max kölcsönadnám. Ha véletlenül nem jól sül el a dolog, és szakítanátok, visszakérheted. Egy kapcsolatba szerintem nem fér bele az adok-veszek.
2012. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy számítógépünk, amit el akartunk adni, és szükség volt arra a pénzre, mert abból (is) finanszíroztuk, az új gép árát.

Vateráról nem vitte el senki, barátomnak meg pont bekrepált a gépe, így neki asszem 5 v. 10 ezer forinttal olcsóbban odaígértük, úgy, hogy fizetheti több részletben is.

Nálunk ez volt.

21L

2012. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, egy kapcsolatban ne vásároljanak egymástól a tagok.....egy barátság más, vagy távolabbi rokonság, de árkapcsolat??

Add neki oda mindenkori használatra, legyen nála, használja mintha sajátja lenne....ha komoly lesz a kapcsolat, úgyis "közös vagyon" lesz mindenetek, ha meg szakítotok, visszaadhatja és eladhatod másnak rendes áron.

2012. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Páromnak adjak el????:-O WTF


Én soha semmiért nem vennék el a páromtól pénzt. Szerintem elég sz.r lábakon áll a kapcsolat, ha pénzt kérsz el a párodtól. Ez arra vonatkozik természetesen, ha komoly a kapcsolat. Ha nem komoly, csak "elvagytok" akkor kérhetsz pénzt, de kevesebbet.


Habár nekem ez jobbról-balról furcsa...:(

2012. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen de gáz, biztos nem kérnék tőle pénzt.....

23/L

2020. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!