Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Adnátok...

Nem tudom mit tegyek! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy szakított velem a barátnőm 3 hete,úgy gondolom hogy részéről hirtelen történt felindulásból a dolog.Azt is tudom hogy vannak még felém érzelmei,úgy érzem fel kellene hívnom mert benne is és bennem is maradtak tüskék.Azóta nem beszéltünk,se én se ő nem jelentkezett.Én szeretném vele újra kezdeni de csak finoman közeledve feléje.Nem tudom hogy most hívjam vagy várjak még 1 hetet?Nem voltam még ilyen helyzetben így nem tudom hogy mivel tennék jót.Mit javasoltok?Úgy érzem talán hajlana az újra kezdésre..mert sok dolgot nem tisztáztunk le egymás között.Úgy érzem még nincsenek lefutva a körök..
2012. márc. 25. 16:06
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem az hogy most hívjam vagy várjak még egy kicsit amíg a kedélyek lenyugodnak?Tudom hogy szeret engem.
2012. márc. 25. 16:07
 2/9 anonim ***** válasza:
ha így érzed hívd meg egy italra és az jó alkalom hogy letisztázzátok a dolgokat és meglátnád hogy hajlana-e az újrakezdésre. miért várnál egy hetet? mi lenne akkor jobb? halogatás igazából, ha így érzel légy bátor és keresd fel.
2012. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 16:09


Azért mert úgy érzem talán még ő sem tette túl magát a dolgon és ő sincs rendben lelkileg.Félek attól hogy elrontom a dolgot.

2012. márc. 25. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd fel szerintem
2012. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hívjam vagy sms-t küldjek?attól tartok nem venné fel de az sms-re válaszolna..
2012. márc. 25. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel, biztos minden nap, minden órában lesi a telefonját, hogy jelentkezel-e. Én is hagytam már el a barátomat hirtelen felindulásból, amit még akkor megbántam, hát kínszenvedés volt addig az idő, amíg újra találkoztunk.

3 hét már nagyon sok idő, én eddig biztos nem vártam volna, bár lehet, hogy tanult az esetből és nem fog dobálózni legközelebb a szakítással, ha probléma van.

Hívd csak fel, megpróbálod kétszer, ha nem veszi fel, akkor várjál még egy kicsit, aztán majd csak összetalálkoztok valahogy. De ha fontos vagy neki és látja, hogy kerested, vissza fog hívni.

2012. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szakítottam már hirtelen felindulásból amit megbántam és pár héttel később próbáltam visszacsinálni. én sms-t írtam mert ha akkor épp nem veszi fel, nem hallja akkor macerás többször hívogatni az sms-re meg reagálhat amikor tud és észreveszi.
2012. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 16:53


igen de ott te szakítottál nemő veled,az megint más hogy ha én szakíttok vele és ő keres engem.de itt forditott a helyzet.

2012. márc. 25. 17:33
 9/9 tetris ***** válasza:
Most mondd már, mégis mi rossz történhet, ha felhívod? Mit kell itt vacilálni ezen? Hívd már!!!!!!
2012. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!