Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkoholproblémám van! Mit...

Alkoholproblémám van! Mit tegyek? Hogyan húzzam ki magam ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma szokásosan a szombati bulizás ideje jött el és ilyenkor mindenki inni szokott legalább is borozni. A bajom az, hogy én sajnos -mivel kövér disznó vagy és nem elég hogy kövér, de még eléggé nagydarab is- elkezdtem fogyózni, illetve már csinálom.


Amúgy se vagyok oda a piáért, s én e nélkül is jól tudom érezni magam, de már előre kész vagyok attól, hogy tukmálni fogják rám a piát, hogy én is igyak. Van egy tesóm, akivel mindig együtt bulizunk és én nagyon szeretem őt meg minden, de állandóan besértődik azon, hogy én miért nem iszom vele. Nem részeges, se iszákos ő sem, de azért "szereti megadni a módját" ha valami ünneplés van, mint bármilyen más normális fiatal.


Én viszont nem szeretnék inni és már nem is igénylem. S folyamatosan konfliktus van abból, hogy én miért nem iszom-eszem, amikor lehet és van mit.


Nem akarok édességet zabálni, mert kövér disznó vagyok és még minimum 8 kg-ot le kellene fogynom nyárra. Nem akarok egy telesz@rt zokni lenni, undorító farral. Emiatt hogy így gondolkodom, már nem tetszik nekik, de nekem ez az igényem.


Nem tudom, hogyan oldjam meg a dolgot. A páromnak ez nem baj, hogy nem piázok, mert ő se nagy piás, csak hát ja...sokszor az a menő, ha valaki be van állva.


S én meg olyan vagyok, hogy ha iszom, akkor nagyon nagy party arc tudok lenni és emiatt is akarják, hogy igyak. Pedig pia nélkül is kész tudom lenni.


Hogyan kezeljem ezt?


27 L



2012. márc. 24. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja ez a legjobb kisonokám egyél még, csak ezt a falatot, naaa, miért nem eszel, miért nem vagy te is megalkuvó szarember, mint mi? Az emberek nem szeretik, ha valaki erős személyiség, meg urambocsá' céljai is vannak, meg elvei, meg kitartása...
2012. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek közel állnak hozzád? A barátaid esetleg? Mert a barátság egyik alapfeltétele a kölcsönös tisztelet, és ezt ők nem adják meg neked. Csak magukra gondolnak,hogy ők mitől érzik jól magukat,a te közérzetedet,véleményedet,igényeidet telibeszarják. (bocsi a kifejezésért,de ez van) Változni akarsz, és a megvalósításig is eljutottál,ez egy hatalmas lépés. Mindenkinek büszkének kellene lenni rád és támogatni,mert nagyon nagyot léptél a saját egészséged, kinézeted és közérzeted érdekében. Ha a barátaid lennének,nem akarnák,hogy tönkretedd magad miattuk. Szégyellhetnék magukat és példát vehetnének rólad. Nagy egyéniség vagy? Hát mondd meg nekik,hogy ez van,te nem fogsz inni,akinek ez nem tetszik, az egy önző disznó. Te így érzed jól magad és pont, senkinek semmi beleszólása. Állj a sarkadra és mutasd meg,hogy veled nem érdemes újat húzni,mert az elhatározásaid szilárdak. Egyébként pedig csak így tovább, szorítok,hogy összejöjjön az a 8kg:)
2012. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nehogy már mások szabják meg, hogy mit kezdesz magaddal!
2012. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy, és itt nyávogsz nekünk. Én 15 éve nem ittam alkoholt. Simán megszokták. Nem is kínálnak. Ennyi. És kövér disznó sem vagyok, mert nem is falok. Tudod, aki nem akar inni meg zabálni, az nem iszik, meg nem zabál. Ilyen egyszerűen...
2012. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!