Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le anyát,...

Hogyan beszéljem le anyát, hogy igazolja le nekem az osztálykirándulás napját?

Figyelt kérdés

Tud még igazolni 2 napot, szóval megtehetné.

Jövőhét szombaton lesz az osztálykirándulás, az aquaworld-ben.

Orvosi igazolást nem fog elfogadni az osztályfőnök. Anya meg nem akarja nekem igazolni. A válasza az, hogy "csak mert".


Hogyan beszéljem rá?


17/L


2012. márc. 23. 20:01
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
39%
Ha szedsz fog.gátlót, akkor gondolom élsz szexuális életet, ott nem okoz problémát a tested?
2012. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
78%

De basszus, szerintem ne ajánlgassátok neki hogy vegyen ilyen meg olyan fürdőruhát... Ezek szerint fogalmatok nincs, milyen ha valakinek ilyen komoly gátlásai vannak a teste miatt. Én is ilyen voltam, bár nem voltam túlsúlyos de szívből undorodtam a testemtől (a mai napig sem járok pl. strandra), és nem volt az az isten, ami miatt hajlandó lettem volna mások előtt ruha nélkül mutatkozni. Ez nem így működik, hogy felvesz egy egyrészes fürdőruhát és kész... Majd a kérdező lerendezi magában ha készen áll rá, de addig nem kell erőltetni.

Kérdező, szerintem is nyugodtan menj orvoshoz, vagy mondd meg anyukádnak, hogy ha nem akarja hogy vizsgáznod kelljen (ami elég gáz lenne ugyebár), akkor legyen szíves leigazolni azt a napot, mert ígyse-úgyse fogsz elmenni.

2012. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
82%
56 kiló vagyok, nem szeretem magam. A párommal bármikor elmegyek strandra, de nem megyek el mondjuk a csoporttársaimmal, akikkel csak úgy véletlen hozott össze az élet és non-stop össze vagyok velük zárva hétköznap. A strandolásom, a leöltözésem az én privát szférámba tartozik, ezeknek a szokásoknak nem hódolok ezekkel az emberekkel, akikkel kényszerből vagyok ismerős.
2012. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
78%
Már csütörtökön játszd el hogy nem vagy teljesen jól. Pénteken tegyél rá 3 lapáttal=szombaton ne menj be, és majd vigyél orvosi igazolást!
2012. márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Na, elmentél? Vagy hogy alakult?

Egyébként, ha ennyire nem tudod elfogadni a tested, miért nem teszel ellene? Vagy csinálsz valamit? Ha nem akarsz más emberek előtt, egyedül is tudsz edzeni és olyan tevékenységeket folytatni, amitől fogynál. És a leghatásosabb az lenne, ha konzultálnál egy dietetikussal, aki tökéletesen össze tudja állítani neked az étrendedet (mert nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos). Ami pénzt pszichológusra költötök, mehetne ilyen célokra is - és még jobban is éreznéd magad tőle!

2012. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
ne menj el, SZOMBATra nem adhat igazolatlant,és igazolást sem kell vinned. ha balhézik menj fel az az igazgatóhoz
2012. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Ne menj el.
2012. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
45-ös! Nem a kilók száma a lényeg, hanem az önkép!
2012. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
49%
7 igazolatlan nem sok még úgy se hogy van már 2 . A 30-at ne lépd túl aztán le vannak sz*rva a bürokrata tanárok.
2012. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!